Press "Enter" to skip to content

Lielvārdes novada svētki 2016 “Zīmju ceļš Māras zīmē” Jumpravā 16.jūlijā

Lielvārdes novada svētku tradīcija aizsākās 2014.gadā un jau trešo gadu pēc kārtas arī Jumpravas kultūras nams turpina kopt šo jauko tradīciju. Šogad, Lielvārdes novada svētkus 2016 “Zīmju ceļš Māras zīmē” Jumpravā atzīmēsim 16.jūlijā.

Svētku programma solās būt krāšņa un daudzveidīga. Svētki tiks atklāti ar svētku dievkalpojumu Dzelmju baznīcā, plkst. 11.00, kurā piedalīsies ar senās mūzikas vokālais ansamblis “Modus Vivendi” un jauktais koris “Jumprava”. Tiks nodrošināts transports uz un no dievkalpojuma:

Jumprava – Dzelmes, plkst. 10.30

Dzelmes – Jumprava, plkst. 12.10.

Jau no rīta varēs piedalīties dažādas sporta aktivitātēs – strītbols, volejbols, velo sacensības MTB, iespēja izbraukt ar katamarāniem un piepūšamās atrakcijas!

Pēcpusdienā, Jumpravas kultūras namā tiks atklāta izstāde “Māra”. Dienas vidū, Jumpravas centrā rosīsies dažādas radošās darbnīcas – Jauniešu telts, Loesje sietspiedes darbnīca un vārdu likšanas spēle, Foto būdiņa, Hennas zīmējumu darbnīca, “Lai prieks” sejiņu apgleznošanas darbnīca. Par “dzīvīgumu” rūpēsies amatnieku gadatirgus “Māras zemi staigājot”, kas norisināsies Jumpravas centrā visas dienas laikā. Šogad tirgus atmosfēru un burzmu palīdzēs izdaiļot arī Jumpravas amatiermākslas kolektīvu koncerts “Kumēdiņu spēles”, ko varēs vērot blakus tirdziņam.

Vakara daļā, dzirdēsim dziesminieka Goran Gora akustisko koncertu, kura laikā tiks atklāts arī sidra bārs sadarbībā ar sidrdari Māri Plūmi. Vakara turpinājumā, Jumpravas estrādē priecēs deju koncerts “Māras zemi rakstos audu”. Pēc tam, varēs baudīt leģendārās latviešu rokgrupas “Pērkons” koncertu un koncertu/zaļumballi ar grupu “Baltie lāči”.

Novada svētku aktivitātēm iespējams sekot līdzi arī facebook.com lapās:

https://www.facebook.com/events/533458146856528/?active_tab=posts

https://www.facebook.com/jumpravakultura/

https://www.facebook.com/events/1550645815238276/

Lai lustīga svinēšana un uz tikšanos Jumpravā, Jumpravas kultūras namā un Jumpravas estrādes parkā!

Afisa_Novada svetki_JUMPRAVA Svetki_2016_baneris_150x200cm_final

 

Iesaki citiem: