Aicinām pieteikties brīvprātīgos Lielvārdes novada svētkos 2016 “Zīmju ceļš Māras zīmē” ietvaros Jumpravā!

Lielvārdes novada svētki Jumpravā nav aiz kalniem! Gribi būt to daļa? Piesakies par brīvprātīgo!
Lai svētki izdotos skaisti, meklējam palīdzīgas rokas un prātus, kas spētu nākt talkā ar savu vēlmi darboties, radošumu un enerģiju!
Aizpildi brīvprātīgā anketu un kļūsti par Lielvārdes novada svētku 2016 “Zīmju ceļš Māras zīmē” Jumpravā veidotāju arī Tu!

Lielvārdes novada svētku tradīcija aizsākās 2014.gadā un jau trešo gadu pēc kārtas arī Jumpravas kultūras nams turpina kopt šo jauko tradīciju.
2016.gada 16.jūlijā Jumpravā visi kopā svinēsim Lielvārdes novada svētkus 2016 “Zīmju ceļš Māras zīmē”. Būs sportiskās aktivitātes, kuras nodrošinās Lielvārdes novada sporta darba organizators un Jumprava – Dendrārijs velo komanda. Amatnieku gadatirgus, radošās darbnīcas, piepūšamās atrakcijas, Lielvārdes novada Jauniešu domes telts un citas krāšņas aktivitātes visas dienas garumā. Dienas otrajā pusē varēs vērot koncertu “Kumēdiņu spēles” un deju koncertu “Māras zemi rakstos audu”, kurā piedalīsies Jumpravas kultūras nama kolektīvi un viesu kolektīvi. Vakarā, Jumpravas estrādes parkā būs vairāki pārsteigumi, kas priecēs ar muzikālu baudījumu dažāda vecuma un interešu pārstāvjus! Svētku noslēgumā – zaļumballe un ballēšanās līdz pat rīta gaismai!

Brīvprātīgā anketu iespējams aizpildīt šeit:

https://docs.google.com/forms/d/1Bsn24vGWyHFmzbFIXF6AN3GzZp-ZKFBCAurS1bljFao/viewform

Ja rodas kādi jautājumi vai nepieciešami precizējumi, rakstiet e-pastu: knjumprava@lielvarde.lv vai zvaniet: 26676575.

Uz tikšanos Jumpravā!

Svetki_2016_baneris_150x200cm_final

Iesaki citiem:


Apskatīts: 1257x | 22.06.2016. | Aktualitātes


Pievienot komentāru