Press "Enter" to skip to content

Lielvārdes novadā notiks auto-foto orientēšanās sacensības “Lielvārdes josta”

Par godu 35. Pasaules tūrisma dienai, kas visā pasaulē tiek atzīmēta 27. septembrī, Lielvārdes novadā notiks auto-foto orientēšanās sacensības “Lielvārdes josta”. Pasaules tūrisma diena tiek atzīmēta kopš 1980. gada un tās mērķis ir atgādināt sabiedrībai par tūrisma milzīgo ekonomisko, sociālo, politisko un kulturālo nozīmi.

Arī Lielvārdes novadā 27. septembrī tiks atzīmēta Pasaules tūrisma diena ar aizraujošām auto-foto orientēšanās sacensībām “Lielvārdes josta”, kuras ietvaros varēs braukt, iet, skriet, meklēt vietas, fotografēt, veikt uzdevumus un pavadīt patīkami laiku kopā ar komandu visa novada teritorijā.

Komandā var būt no 3 – 5 dalībnieki, komandas dalības maksa 10,- EUR. Komandām dalībai sacensībās jāreģistrējas līdz 2015. gada 23. septembrim (ieskaitot), sūtot pieteikumu uz e-pastu: solvita.smite@lielvarde.lv.

Pieteikumā jānorāda: komandas kapteiņa vārds, uzvārds, kontakttālrunis un e-pasts, pārējo komandas dalībnieku vārdi un uzvārdi, komandas nosaukums, komandas sacensību auto marka un valsts numura zīme.

Sīkāka informācija par sacensību norisi un noteikumiem pieejama nolikumā.

Sacensības organizē Lielvārdes novada pašvaldība.

Vairāk informācijas:
Solvita Šmite
Lielvārdes novada Tūrisma speciāliste
solvita.smite@lielvarde.lv
25419714
auto-foto_plakats

Iesaki citiem: