Press "Enter" to skip to content

Jumpravā notikušas Sarkanā Krusta pirmās palīdzības sacensības

Sestdien, 11.aprīlī, Jumpravas vidusskolā notika ikgadējās Sarkanā Krusta pirmās palīdzības sacensības, kurās piedalījās 14 komandas no Lielvārdes, Ķeguma un Ogres novadiem, kā arī komandas no Rīgas apriņķa. No Jumpravas startēja 4 komandas – divas pamatskolu grupā un 3 vidusskolu grupā.

Etapos visas komandas cīnījās godam, parādot savas labākās zināšanas gan praksē, gan teorētiski, jo etapi bija izveidoti ļoti dažādi un interesanti.

Sacensības notika iekštelpās ieilgušo nepavasarīgo laikapstākļu dēļ, bet sacensību dienā mūs visus pārsteidza silta jo silta saulīte, tā ka vismaz pusdienas visi baudīja ārā.

 

Un, kā jau katru gadu, arī mēs, parādot visu, ko spējam, guvām labus un pat izcilus rezultātus. Vidusskolu grupā 1.vietu un iespēju rudenī startēt republikas mēroga sacensībās ieguva Jumpravas apvienotā 11. un 12.klases komanda, kurā ietilpst Dāvis Cābe, Reinis Reiniks, Elizabete Krēģere, Kristīne Vilciņa, Elīza Sveščenoka un kapteine Alise Jonāte. Vidusskolu grupā 2.vietu ieguva Jumpravas 11.klases komanda, kurā startēja Edgars Rasmanis, Atis Kozlovskis, Artūrs Rasmanis un kapteine Elīna Lesničenoka.

Arī pamatskolu grupā mazie cīnījās godam, un guva vērtīgu pieredzi. Pamatskolu grupā Jumpravas vidusskolas komandas ieguva 2. un 3. vietu. 2.vietu izcīnīja 7.klases komanda – Laura Ivanova, Elita Rušķe, Raivita Ulme, Jolanta Kirilova, Arta Jurgensone, Dace Kozlovska. 3.vietu ieguva 5.klases komanda – Tomass Kozlovskis, Ralfs Čipāns, Rinalds Rečs, Ilva Maksimova, Lianda Lācgalve un Emīlija Krūzmane.

Liels paldies Rutai Liepiņai, kura ar milzu entuziasmu un atsaucību mūs visus apmācīja, kā arī noorganizēja sacensības. Paldies arī statistiem un tiesnešiem, no kuriem liela daļa arī bija mūsu pašu vietējie iedzīvotāji.

Informāciju sagatavoja Elīzabete Krēģere

Iesaki citiem: