Press "Enter" to skip to content

Biedrība “Dzelmju attīstībai” ir realizējusi projektu “Laivu noma Lielvārdes novadā”

laiva

Biedrība “Dzelmju attīstībai” ir realizējusi projektu “Laivu noma Lielvārdes novadā (projekta nr. 13-04-ZL23-Z401201-000002). Projekts ir īstenots ar Eiropas Zivsaimniecības fonda un Lielvārdes novada domes finansiālu atbalstu. Projekta kopējā attiecināmo izmaksu summa ir 11019,29 EUR (tai skaitā 6611,57 EUR piešķirtais ES finansējums).

Projekts ir īstenots ar mērķi paplašināt Lielvārdes novadā pieejamo tūrisma un aktīvās atpūtas pakalpojumu klāstu.
Projekta laikā iegādājāmies četras kanoe laivas Loxia ar aprīkojumu (airi, drošības vestes un ūdensnecaurlaidīgi mantu maisi), kā arī piekabi laivu pārvadāšanai. Laivas ir pieejamas nomai gan Daugavā, gan citās upēs un ezeros. Īpaši izturīgās Latvijā ražotās kanoe laivas ir lielas, platas un stabilas, tāpēc piemērotas arī ģimenēm ar bērniem.

Projekta laikā iegādājāmies arī divus ūdens velosipēdus ar slīdkalniņiem, kuri būs pieejami nomai Lielvārdes novada Dzelmēs pie Jumpravas baznīcas.

Ja laika apstākļi būs piemēroti, visiem Lielās talkas dalībniekiem 25.aprīlī būs iespēja bez maksas vizināties gan ar ūdens velosipēdiem, gan kanoe laivām. Ar informāciju par talkas norisi var iepazīties www.talkas.lv, vai biedrības “Dzelmju attīstībai” lapās sociālajos tīklos www.draugiem.lv un www.facebook.com.

Sīkāku informāciju par kanoe laivu un ūdens velosipēdu nomasespējām sniegs projekta vadītāja Laura Zvirbule, telefons – 28354145, e-pasts – zvirbule.laura@inbox.lv.

Iesaki citiem: