Press "Enter" to skip to content

Dukuru ģimenes koncerts -”Te mēs esam”

Š.g. 9. aprīlī plkst. 19.00 Jumpravas kultūras namā Dukuru ģimenes koncerts ”Te mēs esam”.

Biļetes cena Ls 3, iepriekšpārdošanā, Ls 4 pasākuma dienā, pirmsskolas vecuma bērniem ieeja brīva. Biļetes iespējams rezervēt un iegādāties Jumpravas kultūras namā, vai pa tālruni 26161318, 65057616

Ar lieliskiem panākumiem un pārsteidzoši sirsnīgu publikas atbalstu iesākusies Dukuru ģimenes turneja pa Latviju “Te mēs esam”, koncertsērijas turpinājumā solot ne vien jaunus muzikālus iespaidus, bet arī mākslinieciskus pārsteigumus.


Pēc pirmajiem Dukuru koncertiem emocijas ir spigtas un noturīgas – koncertu norises vietās valdīja īsti ģimeniska un omulīga atmosfēra, bet pēc koncertiem Dukuri saņēmuši daudzu atbalstītāju vēstules ar laba vēlējumiem, kā arī aicinājumus koncertēt arī citās Latvijas pilsētās.

Nākamajiem koncertiem Dukuri gatavojas rūpīgi un nolēmuši tos papildināt ar mākslinieciskām izdarībām. Nesen tapa zināms, ka Dukuru ģimenes tēvs Edijs brīvajā laikā pievērsies gleznošanai. Nolēmis neturēt sveci zem pūra, jau drīzumā viņš sola koncertu apmeklētājus iepricināt ar savu darbu izstādi. Padomā ir arī gleznu izsole.

Savukārt muzikālā ziņā Dukuri koncertu apmeklētājiem piedāvās daudzas labi zināmas dziesmas, gan tās, kuras viņu izpildījumā guvušas popularitāti televīzijas šovā “Latvijas dziedošās ģimenes”, gan jaunus darbus. Koncertos Dukuru muzikālā ietērpā skanēs Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, Igo un citu pazīstamu autoru darbi.

Koncerttūres tuvākie koncerti gaidāmi 6. martā Gaujienā, 12.martā Baložos, 13. martā Balvos, 14.martā Madonā, 19. martā Mazsalacā, 20. martā Saldū, 21. martā Suntažos, 23. martā Ventspilī un 27.martā Raiskumā. 4. aprīlī Dukuru ģimenei gaidāmi koncerti Smiltenē un Cēsīs, 5. aprīlī Skrīveros, 9. aprīlī Jumpravā, bet 10. aprīlī – Bauskā. Turpinājumā sekos vēl citi  koncerti citās Latvijas pilsētās.

Dukuru ģimenē muzicē tēvs Edijs, pēc profesijas basģitārists, dēls Miks, vairāku konkursu laureāts un arī pazīstams solo mākslinieks, kā arī meita Paula, kuras lielāko sasniegumu klāstā ir uzvara jauno izpildītāju konkursā “Jaunās zvaigznes”.

Dukuru ģimenes koncertturneju rīko “Igo mūzikas menedžments” un kompānija “Antena”.

Iesaki citiem: