Press "Enter" to skip to content

Māris&Co vairāki jaunumi

Kompānija ”Māris&Co”, kas jau ilgāku laiku aktīvi darbojas konditorejas jomā pēdējā laikā ir veikusi vairākus uzlabojumus kompānijas darbā.

Kā pirmo minam jaunu iepakojumu Vecmāmiņas ”Acītes” cepumiem. Jāpiemin, ka Vecmāmiņas Acītes cepumu sortiments sastāv no saldajiem riekstiņiem, smilšu cepumiem ar riekstiem, cepumiem ar maltu kanēli un auzu pārslu cepumi. Kompānijas ideja, veidojot jauno iepakojumu, bija arvien vairāk stiprināt savas pozīcijas Latvijas tirgū, kā arī sniegt pievienoto vērtību produktam. Jāpiezīmē, ka šie cepumi ir Latvijas prece, roku darbs un praktiski nesatur konservantus. Tie tiek gatavoti galvenokārt no šādām izejvielām: smilšu mīkla, malts kanēlis, cukurs, margarīns, drupināti zemesrieksti, rozīnes, vaniļas cukurs, soda, vārīts iebiezināts piens. Tos var iegādāties šādos svaros: 200, 300 un 400 g paciņās gan Jumpravas veikalā ”Mini Market”, gan daudzos citos lielāko tīklu veikalos visā Latvijā.

Dažas fotogrāfijas tam:Kompānijas viens no jaunumiem ir arī sveramie cepumi. Kompānijas mērķi nav tikai attīstīt savu produkciju augsti kvalificētu produktu ražošanu, bet arī tādu cepumu ražošanu, kuru izmaksas ir zemākas. Pie tam, šie cepumi ir sveramie, kas nozīmē to, ka ikviens pircējs var noteiktajā veikalā izvēlēties sev vēlamo daudzumu. Šo cepumu ir ražoti, galvenokārt izmantojot šādas izejvielas: smilšu mīkla, kokosa skaidiņas, magones, cukurs.

Tāpat kompānija domājusi par ārzemju viesiem tās mājas lapā www.marisco.lv un ir izveidojusi lapas versiju angļu valodā, kas ir pilnīgi analoga latviešu valodas versijai. Ir veikti gan daži uzlabojumi, nedaudz uzlabojot informāciju par kompāniju. Galvenais iemesls mājas lapas pārveidošanai uz angļu valodu bijis tās mērķis iepazīstināt sevi arī ar citu valstu iedzīvotājiem, tādā veidā rodot interesi gan par savu kompāniju, gan ražoto produkciju. Iespējams, tuvākajā laikā apsvērsmi ideju par mājas lapas tulkošanu vēl kādā no svešvalodām.

Uz sadarbību un veiksmi pavasara gaidīšanā!

Iesaki citiem: