Press "Enter" to skip to content

2. Jauno dzejnieku salidojums Jumpravā „Nepieradinātie gājputni”

Ja Tu raksti dzeju vai esi dzejas mīļotājs, piesakies jauno dzejnieku salidojumam Jumpravā!

Sveicināti, mīļie dzejnieki un dzejas draugi!

2010. gada 1.maijā Jumpravas pagasta Kultūras namā notiks 2. jauno dzejnieku salidojums „Nepieradinātie gājputni”.

Salidojuma mērķis ir sapulcināt vienkopus cilvēkus, kam sirdij tuva dzeja un jo īpaši tos, kas dzejo paši, bet nav plaši pazīstami sabiedrībā un/vai kuru dzeja nav publicēta. Tāpēc arī „jaunie” dzejnieki, kas jauni savos darbos. Tamdēļ vēlamies dot iespēju ne tik pieredzējušiem un varbūt vēl nesadzirdētiem dzejniekiem iepazīstināt lasītāju ar sevi un savu dzeju, kā arī dalīties ar citiem jaunajiem, ne tik jaunajiem, pieredzējušajiem un ne tik pieredzējušajiem dzejniekiem.

Jauno dzejnieku salidojumā būs iespēja tikties ar Latvijā pazīstamiem dzejniekiem, grāmatu izdevējiem un citiem speciālistiem!

Kāpēc „Nepieradinātie gājputni”? Jo dzejnieks ir tas īpašais cilvēks, kura brīvība tērpta vārda spēkā, kura sirds lido, kur tai tīk, kā gājputns – uz visām debess pusēm, un nav pieradināma pie ikdienas, pie rutīnas, pie jebkādas ideoloģijas un parametriem.

Aicinām piedalīties, neatkarīgi no vecuma, no uzrakstīto dzejoļu skaita, un kopā radīt svētkus sev, lasītājam, klausītājam, dzejai, pavasarim un mūsu visu sirdīm!

Lūdzam iepazīties ar nolikumu un pieteikties, lejuplādējot anketu, lai nosūtītu pa pastu, vai arī aizpildot zemāk redzamo pieteikuma anketu šajā mājas lapā.

[contact-form 1 “Kontaktu forma 1”]

Anketa jaaizpilda līdz 1.aprīlim plkst. 24:00
vai jānosūta pa pastu adresētu Jumpravas kultūras namam, „Jauno dzejnieku salidojums”
Daugavas iela 6, Jumpravas pagasts, Lielvārdes novads, LV-5022

Pēc anketas saņemšanas ar jums sazināsies telefoniski vai ar e-pasta starpniecību, lai apstiprinātu Jūsu dalību un nodotu tālāko informāciju.

Nepieradināto gājputnu pulcētāji –
Jumpravas kultūras nama radošais kolektīvs

Iesaki citiem: