Press "Enter" to skip to content

Vasaras noslēguma pasākums – “TePaT” JUMPRAVĀ 03.09.2022. plkst.12.00!

Vasaras noslēgumu pasākums – “TePaT” JUMPRAVĀ!

Visas dienas garumā norisināsies dažādas radošas un sportiskas aktivitātes gan lieliem, gan maziem.

DIP-DAP BRAUCIENS APKĀRT JUMPRAVAS KULTŪRAS NAMAM!

Pasākumu “TePaT” atklāsim plkst.12.15 ar pašiem mazākajiem sportotājiem DIP-DAP braucienā apkārt Jumpravas kultūras namam. Šoreiz ātrums nebūs galvenais! Vairāk padomājiet par braucēja un braucamrīka vizuālo tēlu.

Pieteikšanās DIP-DAP braucienam pasākuma dienā aiz Jumpravas kultūras nama no plkst.12.00 līdz plkst.12.15.

Atceries! Drošība pirmajā vietā, uzvelc ķiveri un brauc droši.

PLUDMALES VOLEJBOLS UN IELU BASKETBOLS!

Aicinām piedalīties aktīvos Jumpravas iedzīvotājus un ciemiņus no kaimiņu pagastiem un visa Ogres novada, lai noskaidrotu labākās komandas pludmales volejbolā un ielu basketbolā.

Reģistrēšanās sacensībām pludmales volejbolā un ielu basketbolā no plkst.12.00 līdz plkst.12.30 Jumpravas Estrādes parkā. Pirmās spēles – plkst.12.30. Galvenais tiesnesis pludmales volejbolā – Kristaps Skudra. Galvenais tiesnesis ielu basketbolā – Kristaps Dārgais.

“KING OF THE COURT” JUMPRAVAS ESTRĀDES PARKĀ!

Plkst.14.00 nāc un pierādi sevi laukumā, mēro spēkus ar basketbolistu un profesionālu dankotāju Kristapu Dārgo. Uzzināsim, kurš būs “King of the Court”!

ORIENTĒŠANĀS SPĒLE “TePaT” JUMPRAVĀ!

No plkst.13.00 līdz plkst.17.00 piedalies orientēšanās spēlē “TePaT” Jumpravā. Pieteikšanās orientēšanās spēlei no plkst.13.00 līdz plkst.16.00 aiz Jumpravas kultūras nama. Atbildīgā par orientēšanās spēli “TePaT” Jumpravā – Ivita Zadiņa.

DISKU GOLFS AIZ JUMPRAVAS KULTŪRAS NAMA!

No plkst.14.00 līdz plkst.17.00 spēlē disku golfu kopā ar Jumpravas jauniešiem. Pieteikšanās no plkst.14.00 aiz Jumpravas kultūras nama. Atbildīgā par disku golfa aktivitātēm – Ilva Biķerniece.

          MTB VELO KROSS JUMPRAVAS ESTRĀDES PARKĀ!

Piedalies MTB velo krosā! Reģistrēšanās sacensībām pasākuma dienā Jumpravas Estrādes parkā no plkst.13.00 līdz plkst.14.00. Pirmais starts plkst.14.00. MTB velo kross notiks septiņās vecuma grupās. Viena apļa garums – 600m.

Atgādinām, ka ķiverēm jābūt obligāti visiem dalībniekiem! Ierobežotā daudzumā tās būs pieejamas pie organizatoriem. Atbildīgais par MTB velo krosu – Pēteris Beķeris.

KRĀSAINO SMILŠU GLEZNIŅU VEIDOŠANA AIZ JUMPRAVAS KULTŪRAS NAMA!

No plkst.15.00 līdz plkst.18.00 kopā ar Santu Koru Barzanu Crespo veidosim krāsainas smilšu glezniņas. Visi kopā izveidosim krāsaino smilšu glezniņu mandalu.

APBALVOŠANA AIZ JUMPRAVAS KULTŪRAS NAMA UN JUMPRAVAS ESTRĀDES PARKĀ!

Tiks apbalvoti sportiskākie un aktīvākie pasākuma “TePaT” Jumpravā dalībnieki. MTB velo krosa apbalvošana notiks pēc katras vecuma grupas pie starta Jumpravas Estrādes parkā. Pludmales volejbola un ielu basketbola apbalvošana notiks pēc nospēlētajām spēlēm Jumpravas Estrādes parkā (apbalvošanas laiku noteiks pieteikto komandu skaits).

Plkst.16.00 un plkst.18.00 aiz Jumpravas kultūras nama apbalvosim krāšņākos DIP-DAP braucējus, disku golfa, orientēšanās spēles “TePaT Jumpravā un jautrā galda tenisa uzvarētājus.

Ir vērts piedalīties un pacensties, balvu fonds TIEŠĀM ir iespaidīgs, jo pasākumu atbalsta “Fazer,” “Klidziņa,” “Kumelītes,” Mr.Plūme sidra darītava, “Māris un Co,” izklaides parks “Avārijas brigāde,” un “Džungļu parks.

“Tāpat visas dienas garumā būs iespēja spēlēt āra lielformāta spēles – “DOMINO,” “JAUTRĀS BUMBIŅAS” un “LIDOJOŠIE MAISI,” kā arī piedalīties jautrajā tenisa turnīrā un uzņemt kādu skaistu bildi fotostūrītī. Par atsevišķu samaksu varēs ieēst kādu gardumu, palēkāt piepūšamajās atrakcijās vai izbraukt ar velokartiem.

BALLĪTE AR GALDIŅIEM JUMPRAVAS KULTŪRAS NAMĀ!

Vakaru noslēgsim ar ballīti Jumpravas kultūras namā kopā ar muzikantu Raivi “Kamēr jauni” un DJ MFZ. Ballīte ar galdiņiem no plkst.22.00 līdz plkst.3.00. Pasākuma dalībniekiem ieeja – BEZ MAKSAS, pārējiem – 3 EUR.

Galdiņus rezervē laicīgi, zvanot – 25450061 vai rakstot uz knjumprava@ogresnovads.lv!

TIEKAMIES “TePaT” JUMPRAVĀ!

Iesaki citiem: