Press "Enter" to skip to content

Mākslinieču grupas “4Elementi” gleznu izstāde “Sieviešu lietas”

No 4. līdz 29. oktobrim Jumpravas kultūras namā apskatāma mākslinieču grupas “4Elementi” gleznu izstāde “Sieviešu lietas”!

Par izstādi stāsta mākslinieču apvienība “4Elementi”:
“4Elementi” radās 2001. gadā kā Mākslas akadēmijas grafiķu kursa beidzēju kvartets. Apvienības kodols ir Daina Eglīte – Zeme, Evita Skrebinska – Gaiss, Gunta Terēzija – Uguns un Sandra Sabīne Jaundaldere – Ūdens.  Regulāri piedalāmies plenēros un gatavojam izstādes, esam atvērtas sadarbībai. Apvienības izstādēs ir piedalījušās arī Jana Mikoss, Ida Gožikova, Līga Daugule, Santa Gora un Jolanta Sarmule. Lai arī mākslinieciskie rokraksti un dzīves pieredzes mums ir dažādas, jaunradē risinātās tēmas ir izteikti sievišķīgas un dziļi personīgas. Par katras izstādes tēmu mēdzam vienoties kopīgi, ļaujam mākslai dziedināt “rētas” un ielīksmot jaunam iedvesmas cēlienam. Izstādes ir mūsu svētki un dāvana visām sievietēm un vīriešiem, kuri mīl un saprot sievietes.
Šī gada situācija neļauj mums svinēt svētkus plaši un klātienē satikst visus mūsu mīļos, draugus un atbalstītājus. Toties izstāde ir izveidojusies intīma un personīga kā noslēpums, kuru var uzticēt tikai pašam tuvākajam. ”

Izstādi no 4. līdz 8.oktobrim Jumpravas kultūras nama telpās var apskatīt darba dienās no plkst. 10.00 līdz 15.00, kā arī 4., 5., 7., un 8. oktobrī no plkst. 17.00 līdz 20.00.

No 11. oktobra izstādi būs iespējams apmeklēt tikai ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu vai negatīvu Covid-19 testu un uzrādot personu apliecinošu dokumentu, un personīgi vienojoties par vēlamo izstādes apmeklējuma laiku.
Lai vienotos par izstādes apmeklējuma laiku no 11. oktobra, aicinām zvanīt 25450061 vai rakstīt knjumprava@lielvarde.lv.

Atgādinām, ka apmeklējot izstādes jāievēro visi valstī esošie aktuālie epidemioloģiskie noteikumi!

Iesaki citiem: