Press "Enter" to skip to content

Aizvadīta bērnu un jauniešu diena Jumpravā (FOTO)

Sestdien, 5.septembrī, Jumpravas pamatskolā norisinājās “Bērnu un jauniešu diena”.

Gandrīz visas dienas laikā sev nodarbi varēja atrast ikviens – radošajās darbnīcās varēja darināt magnētiņus un izrotāties ar īslaicīgajiem tetovējumiem, īpašu atsaucību guva “VR Gaming” stends, kur varēja izmēģināt, kādu pasauli piedāvā virtuālās realitātes brilles. Mazākajiem apmeklētājiem bija iespēja nokļūt džungļu valstībā un iziet džungļu trasīti ar pavadoni – īpašo džungļu vardīti.

Plkst. 16.00 aktīvās Jumpravas jauniešu komandas piedalījās erudīcijas spēlē “Jauniešu prāta spēles”, kur pārbaudīja savas zināšanas 10 tēmās – daba un zinātne, kultūra, sports, sociālie tīkli, ”youtuberi” u.c. 

Vakara cēlienu iesāka Jumpravas Jauniešu domes lolotais pasākums “Tērzētava”. Ciemos tika aicinātas 3 aktīvas un pozitīvas jaunietes: Sindija Bokāne – influencere, vada meistarklases par lietotni Instagram, Rīgas domes vēlēšanu kandidāte, atbalsta jauniešu idejas, Annija Roga – fitnesa trenere, raksta treniņu plānus klientiem, vada online treniņus, nodarbojas ar powerliftingu, Anna Patrīcija Vavilova – studē juristos, sabiedriski un politiski aktīva, mīlestība pret modi un kūku cepšanu. Ar jaunietēm runājām par jauniešiem aktuālām tēmām, piemēram, mobingu un kur rast motivāciju. 

Pēc “Tērzētavas” uzstājās skaistās balss īpašniece, X faktora dalībniece Anna Krista Ostrovska, bet vakaru noslēdza DJ MFZ ar fantastisua ballīti bērniem un jauniešiem.

Visas dienas garumā apmeklētājiem bija iespēja piedalīties foto konkursā, kurā bija jāuzņem bilde fotostūrī, jāieliek vienā no sociālajiem tīkliem (Facebook vai Instagram) un jāpievieno tēmturis #ārānorāmjiem.

Pasākuma diena bija piepildīta ar aktivitātēm un katrs varēja atrast sev tīkamāko nodarbi. Priecājamies par tik aktīviem jumpraviešiem!

Pateicamies par palīdzību pasākuma radīšanā LdNKC Jumpravas kultūras nama darbiniekiem, Lielvārdes novada jaunatnes lietu speciālistei Agnesei Vovčenko un Jumpravas pamatskolai. Paldies arī atbalsītājiem – Māris&Co, Vaniļas debesis, Skrīveru mājas saldējums, Skrīveru saldumi, Fantasy park, Jump space batutu parks, Lūšu drava – par balvu nodrošināšanu fotokonkursa un Jauniešu prāta spēļu dalībniekiem.

Jumpravas jauniešu domes dalībniece
Ilva Biķerniece

Jumpravas kultūras nams vienmēr priecājas par aktīviem cilvēkiem, kas vēlas iesaistīties kāda pasākuma radīšanā. Jau atkal esam ieguvuši visnotaļ pozitīvu pieredzi kopā ar Jumpravas aktīvajiem jauniešiem, kam ideju un darbaspēju netrūkst. Pie “Bērnu un jauniešu dienas” strādājām kopā vairākus mēnešus, jo, apkārtējo notikumu dēļ bijām spiesti pasākumu vairākas reizes pārcelt. Paldies visaktīvākajām jaunietēm – Ilvai Biķerniecei, Elīzai Muzikai un Kristenai Balodei, arī Marijai Kozulei, kas iemiesojās džungļu vardītes tēlā, un ikvienam, kas labprātīgi nāca palīgā griezt, nest, celt un stumt! Pateicamies jums par lielisko pieredzi un ar nepacietību gaidām nākošos pasākumus, ko radīsim kopā!

LdNKC Jumpravas kultūras nama vadītāja
Zane Skrauča

Foto: Austris Auziņš

Iesaki citiem: