Press "Enter" to skip to content

Spoži pavadīts Jumpravas kultūras nama amatiermākslas kolektīvu koncerts “Gada balva” (FOTO)

Ik gadu visi Jumpravas kultūras nama amatiermākslas kolektīvi vienojas koncertā, kurā izdejo, izdzied un izspēlē daļiņu no sezonā apgūtā. Šogad koncerts nosacīti tika sadalīts divās daļas, kur pirmajā daļā kolektīvi izpildīja sev ierasto repertuāru, bet otrajā daļā ļāva vaļu savam radošumam – atspoguļoja nozīmīgus pagājušā gada kultūras notikumus asprātīgos priekšnesumos. Koncerta laikā tika pasniegtas balvas par ieguldījumu kultūrā un tās saņēma ne tikai amatiermākslas kolektīvi un viņu vadītāji, bet arī citi īpaši cilvēki, bez kuriem kultūras dzīve Jumpravā nebūtu tāda, kāda tā ir!

Balvā katrs saņēmējs ieguva īpašu mākslas darbu, ko radījuši topošie mākslinieki – Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skolas Jumpravas mākslas klašu audzēkņi.

Balvas saņēma:

  • Ilona Peismaliete, kas pēc pašas iniciatīvas pagājušajā gadā vairākos pasākumos nodrošināja apmeklētājus ar gardām pankūkām;
  • Jumpravas jauniešu domes jaunieši, bez kuru brīvprātīgās palīdzības vairs nav iedomājams teju neviens notikums;
  • Fotogrāfs Austris Auziņš, kurš ķer un iemūžina skaistus mirkļus gandrīz katrā Jumpravas pasākumā;
  • Andulis Mednis, kurš atsaucīgi ne tikai nēsā galdus, stumda krēslus un rūpējas par saimnieciskajām lietām, bet arī pārtop par skaņotāju un gaismotāju, kad tas ir nepieciešams;
  • Visi Jumpravas kultūras nama amatiermākslas kolektīvi, kas piedalījās koncertā – PBDK “Zvaniņš” ar māksliniecisko vadītāju Alīnu Ķeizeri, BDK “Rītupīte” ar māksliniecisko vadītāju Jolantu Kirsanovu, VPDK “Saime” un JDK “Jumpraviņa” ar māksliniecisko vadītāju Aiju Ērgli, folkloras kopa “Liepu laipa” ar vadītāju Rutu Stepiņu, Jumpravas amatierteātris ar režisoru Kārli Tolu, Jauktais koris “Jumprava” ar māksliniecisko vadītāju Normundu Ķirsi un diriģentu Austri Kalniņu, kā visu deju kolektīvu koncertmeistars – Raimonds Krieviņš!

Paldies par ieguldījumu koncertā Jumpravas kultūras nama amatiermākslas kolektīvu dalībniekiem, kolektīvu vadītājiem, Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skolas Jumpravas mākslas klašu audzēkņiem, Jumpravas kultūras nama darbiniekiem un ikvienam, kas izvēlējās skaistajā un siltajā sestdienas vakarā būt Jumpravas kultūras namā!

Zane Skrauča,
LdNKC Jumpravas kultūras nama vadītāja

FOTO: Austris Auziņš

Iesaki citiem: