Jumpravā noslēgusies Labo darbu nedēļa

Esam ļoti priecīgi un vēlamies padalīties ar visiem novada iedzīvotājiem ar jauku ziņu. No 16. oktobra līdz 20. oktobrim labdarības organizācija Palīdzēsim.lv visā republikā organizēja akciju LABO DARBU NEDĒĻA. Akcijas mērķis ir sniegt atbalstu līdzcilvēkiem, dzīvniekiem vai sabiedrībai un vairot palīdzēšanas kultūru Latvijā.

Vislielāko pārsteigumu mums – Jumpravas pagasta pārvaldei sagādāja mūsu vismazākie iedzīvotāji -VPII ”Zvaniņš” bērnudārza grupiņu bērni ar savām audzinātājām. Viņi nāca mums talkā, palīdzot sagrābt lapas mūsu pagasta centrā. Rudens laiks, kad krāsojās lapas ir pats skaistākais, bet to ir ļoti, ļoti daudz.

Tāpēc vislielākais PALDIES mazajiem darba rūķiem un viņu audzinātājām no mūsu Pārvaldes, un tiem darbiniekiem, kuri ikdienā pie mums “cīnās” ar šo bagātīgo lapu klājienu.

Tas ir labs piemērs visiem citiem cilvēkiem, organizācijām un iestādēm- paskatāmies apkārt varbūt arī kādam vēl arī tagad, vajag palīdzību ar kādām pavisam elementārām lietām (sagrābt lapas, atnest pirkumus, sakrāmēt malku u.c.), negaidot īpašu uzaicinājumu, jo tādā veidā mēs paši sev radam prieku, ka ir kāds kas paskatās tālāk ārpus pienākuma rāmjiem un tas neprasa daudz līdzekļu, bet tikai mūsu laiku un labo vēlmi būt cilvēkam un palīdzēt.

Lielvārdes novada Jumpravas pagasta pārvades vadītāja
Diāna Borozkina

 

Iesaki citiem:


Apskatīts: 1289x | 25.10.2017. | Aktualitātes, Foto, Izglītība, Pašvaldība


Pievienot komentāru