Press "Enter" to skip to content

Ar krāšņu koncertu atzīmēta jauktā kora JUMPRAVA 145 gadu jubileja un atklāti Garīgās mūzikas svētki Lielvārdes novadā. FOTO

21.oktobrī Jumpravas Svētā Jāņa evaņģēliski luteriskajā baznīcā norisinājās jauktā kora “Jumprava” 145 gadu jubilejas koncerts, kas atklāja arī Garīgās mūzikas svētkus Lielvārdes novadā. Jauktais koris “Jumprava” mākslinieciskā vadītāja Normunda Ķirša un diriģenta Austra Kalniņa vadībā koncertam gatavojās vairākus mēnešus, lai sagādātu sev īstu svētku sajūtu! Programmā organiski savijās latviešu un ārzemju autoru kormūzika – Arvo Perts, Tālivaldis Ķēniņš, Mārtiņš Brauns, Pēteris Vasks, Jāzeps Vītols, Ēriks Ešenvalds, Imants Kalniņš un saldajā ēdienā – Henrija Persela oda “Come, ye sons of art”.

Koris saka sirsnīgu paldies koncerta solistiem – Agatei Burkinai, Alīsei Vorobejai, Rūdolfam Bērtiņam, Pēterim Vaickovskim, pavadošajam sastāvam – Pēterim Endzelim, Renātei Lodziņai, Raimondam Melderim, Vitālijam Šestakovam, Lāsmai Melderei, Ilzei Reinei, Aigaram Reinim, Mārai Botmanei un Raivo Ozolam.

Vēlam korim vēl tikpat garu un vēl garāku mūžu, turpinot un bagātinot no paaudzes paaudzē kormūzikas un Dziesmu svētku tradīcijas Latvijā, saglabājot kvalitāti un radot prieku sevī un citos caur dziesmu!

Turpmākie Garīgās mūzikas svētku koncerti Lielvārdes novadā:

5.novembrī plkst. 14.00
Lēdmanes Sv. apustuļu Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīcā
Salaspils kora “Lōja” un Lēdmanes sieviešu vokālā ansambļa “Stari” koncerts

5.novembrī plkst.16.00
Jumpravas Sv. Jāņa ev. lut. baznīcā
Lielvārdes novada mūzikas un mākslas skolas audzēkņu koncerts
(autobuss no Jumpravas kultūras nama plkst. 15.30)

26.novembrī plkst. 16.00
Jumpravas Sv. Jāņa ev. lut. baznīcā
Vokālās grupas “Anima solla” koncerts
(autobuss no Jumpravas kultūras nama plkst. 15.30)

Lai gaišs un sirdssilts rudens!

Tekstu sagatavoja
LdNKC Jumpravas kultūras nams
Vadītāja p.i. Zane Skrauča
Foto – Sindija Ofmane

Iesaki citiem: