Press "Enter" to skip to content

Sirsnīgi aizvadīta Māmiņdiena Jumpravā

  1. gada 14.maijā Jumpravas kultūras namā norisinājās divi brīnišķīgi Māmiņdienas pasākumi. Dienas pirmajā pusē sadarbībā ar Latvijas dabas augu ēterisko eļļu pazinēju Solvitu Kūnu norisinājās lieliska meistarklase, kuras rezultātā māmiņas un citas interesentes varēja iegūt jaunas zināšanas un pieredzi par Latvijā sastopamo dabas augu spēku, to labajām īpašībām, kad nereti nezāle mēdz būt arī labs rekreācijas un spēka augs. Meistarklases noslēgumā katra dalībniece saņēma pašas gatavotu dabas augu un ziedu eļļiņu, kuru varēs izmantot savas labsajūtas uzlabošanai!

Dienas vidū kultūras nama lielajā zālē norisinājās koncerts, kurā piedalījās Lielvārdes Mūzikas un mākslas skolas Jumpravas nodaļas audzēkņi, Jumpravas kultūras nama bērnu deju kolektīvs “Rītupīte”. Koncertu varētu raksturot kā mīļu un skaistu kopābūšnu, kā prieka un sirsnības apmaiņu starp māmiņu un bērnu, kas sniedz pozitīvas un prieka pilnas emocijas uzstājoties un priecējot ar savu talantu.

Paldies visiem, bērniem un jauniešiem, kas piedalījās koncertā, paldies Jolantai Kirsanovai un Inesei Mednei, paldies Solvitai Kūnai un visām māmiņām, kas līdzdarbojās meistarklases darbnīcā!

Uz tikšanos Jumpravas kultūras namā!

Foto un raksts:
Dace Nikolaisone

Iesaki citiem: