Press "Enter" to skip to content

Lielvārdes novada motosportisti uz goda pjedestāla

Aizvadītās nedēļas nogalē, 5. februārī Gulbenes novada Stāmerienas pagastā norisinājās 2. Latvijas čempionāta un Latvijas Junioru čempionāta posms skijoringā un ziemas motokrosā. Neraugoties uz to, ka ziema šogad nav dāsna ar sniegu, Stāmerienas motoparkā „Dimanti” trase bija sagatavota, lai uzņemtu ziemas motosporta dalībniekus.

Pašā rīta agrumā, plkst. 5.00 no rīta Lielvārdes skijoringa sporta kluba „Pa Tī” dalībnieki devās ceļā, lai piedalītos skijoringa un ziemas motokrosa sacensībās. Skijoringa disciplīnā piedalījās jumpravietis Edvīns Zālītis (Nr.11) ar slēpotāju Māri Krūklīti un Roberts Zolmanis (NR.51) ar Lielvārdes slēpotāju Oskaru Valpēteru. Vīri startēja pārliecinoši un ar panākumiem – Edvīns Zālītis vecmeisteru konkurencē ieguva 1. vietu un Oskars Valpēters lielajā tautas klasē izcīnīja 2.vietu. Lēdmanieši, brāļi Emīls un Elmārs Tilaki (Nr.171), Junioru skijoringā ieguva 1.vietu.

Ziemas motokrosa un kvadracikla sacensībās startēja četri jumpravieši, kas spraigā un ekstrēmā cīņā, piedzīvojot gan kritienus, gan sadursmes, izcīnīja trīs godalgas. Junioru MX 85 klasē 3.vietu ieguva Valters Lesničenoks (NR.584). Raivis Zālītis (Nr.17) 3.vietu ieguva MX 2 klasē bez radzēm un Stefans Borozkins (Nr.20) ierindojās 3.vietā, startējot kvadraciklu OPEN 4×4 klasē.

2. Latvijas čempionāta posmā mūsu novadnieki startēja godam, atgriežoties mājās ar sešiem izcīnītiem kausiem. Skijoringa sporta kluba „Pa Tī” entuziasti ar nepacietību gaida nākamo sacensību posmu.

Veiksmi un panākumus vēlam mūsu skijoringa un motokrosa dalībniekiem!


Informāciju sagatavoja Līga Beļinska
Foto: Jānis Pastars www.mxphoto.lv, L.Beļinska, R.Rubenis

Iesaki citiem: