Press "Enter" to skip to content

Jumpraviešu panākumi ziemas motokrosā

2017.g. 21.janvārī Stāmerienā notika ilgi gaidītais, šīs sezonas Latvijas čempionāta skijoringā un ziemas motokrosā  sacensību pirmais posms. Šajās sacensībās piedalās ziemas motosporta cienītāji no visas Latvijas, startējot skijoringa klasēs, ziemas motokrosā ar un bez radzēm, kā arī kvadraciklu braucēji, vecumā no 5 līdz 65 gadiem.

Jumpraviešu pārstāvētais motosportistu pulks un Lielvārdes novada „Pa Tī” skijoringa sporta kluba biedru skaits bija ievērojams. Skijoringa klasēs jumpraviešus pārstāvēja Edvīns Zālītis un Raivis Zālītis ar saviem slēpotājiem, kas startēja ar mainīgām sekmēm. Ziemas motokrosā startēja četri jumpravieši – Raivis Zālītis, Edvīns Zālītis, Valters Lesničenoks un Emīls Freibergs, bet kvadraciklu klasē – Stefans Borozkins.

 

MX 2 klasē bez radzēm kopvērtējumā R.Zālītis izcīnīja 3.vietu. V.Lesničenoks MX 85 klasē ieguva 2.vietu. S.Borozkins kvadraciklos 4×4 ieguva 2.vietu. “PaTī” kluba vadītājs Oskars Valpēters skijoringa lielajā tautas klasē apvienotajā ekipāžā kopā ar Saldus motokluba sportistu izcīnīja godpilno 1.vietu. Prieks un gandarījums par mūsu jumpraviešiem! Vēlamies īpaši pateikties Jumpravas motosporta entuziastam Edvīnam Zālītim, par viņa ieguldījumu Jumpravas motosportistu vienošanā. Cerams, ka ziema sportistus lutinās ar kārtīgu sniega segu, lai varētu turpināt uzsākto sacensību sezonu.

Informāciju sagatavoja Līga Beļinska

Iesaki citiem: