Press "Enter" to skip to content

Jumpravas Sarkanā Krusta jauniešu komandai 1. vieta

sarkanais-krusts-jumpravas-komanda

10. septembrī Rīgas Mūzikas internātvidusskolā notika Latvijas Republikas Sarkanā Krusta sacensības, kurās piedalījās labākās Latvijas novadu komandas. To starpā bijām arī mēs -Jumpravas Sarkanā Krusta jaunieši. Kopā ar mums piedalījās 12 komandas.

Sacensību praktiskie pirmās palīdzības sniegšanas etapi bija veidoti mūzikas festivāla tematikas ietvaros, kuri ar grimētāju palīdzību bija maksimāli pietuvināti realitātei. Mēs pielietojām savas pirmās palīdzības zināšanas šādos etapos: apšaude, atgadījums telšu pilsētiņā, avārija, atdzīvināšana, sadzīves negadījums virtuvē. Cietušo traumas bija nopietnas, taču ar izcilu komandas darbu un zināšanām mēs spējām visiem palīdzēt un izcīnīt 1.vietu Latvijā, kā arī iespēju piedalīties Eiropas mēroga sacensībās nākamgad.

Šogad Jumpravas komandas sastāvā bija Dāvis Cābe, Elizabete Krēģere, Elīna Lesničenoka, Kristīne Vilciņa, Elīza Sveščenoka un komandas kapteine Alise Jonāte.

Vēlējāmies teikt lielu paldies mūsu medmāsiņai, pirmās palīdzības pasniedzējai un komandas dzinējspēkam Rutai Liepiņai par veltīto laiku un dāvātajām zināšanām!

Informāciju sagatavoja Elīza Sveščenoka

Iesaki citiem: