Press "Enter" to skip to content

Grupas “Pērkons” 35 gadu jubilejas koncerts Jumpravas estrādē

Tuvojoties vakaram, Zīmju ceļā sajutīsim arī pērkona spēku un klātbūtni – 16.jūlijā Jumpravas estrādes parkā norisināsies leģendārās latviešu grupas “Pērkons” 35 gadu jubilejas koncerts! Grupa “Pērkons”, kas bijusi viena no skandalozākajām, latviskākajām un populārākajām latviešu grupām, šogad svin apaļu jubileju un ieskandinās Lielvārdes novada svētkus Jumpravā!

Starp visu laiku zināmākajām un iemīļotākajām grupas dziesmām ir «Slidotava», «Pie baltas lapas», «Gandrīz tautasdziesma», «Mana dienišķā dziesma», «Labu vakar», «Balāde par gulbi» un «Mēs pārtiekam viens no otra», kā arī citas dziesmas. “Pērkons” līdz pat šai dienai pulcē lielu skatītāju pulku, kurā sastopami klausītāji un mūzikas cienītāji dažādās vecuma grupās.

Grupas “Pērkons” koncerts sāksies plkst. 21.00.

Biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā Jumpravas kultūras namā, no 13.jūnija. Līdz 10.jūlijam (ieskaitot) biļetes cena: 2,00 eiro, no 11.jūlija un pasākuma dienā: 3,00 eiro. Biļetes iespējams iegādāties Jumpravas kultūras namā un pasākuma dienā tās būs iespējams nopirkt pie ieejas Jumpravas estrādes parka teritorijā. Pasākuma dienā, biļešu pārdošana sāksies no plkst. 20.00.

Koncerts norisināsies Lielvārdes novada svētku 2016 “Zīmju ceļš Māras zīmē” ietvaros.

Sociālajā vietnē facebook.com iespējams laimēt biļetes uz koncertu. Meklēt šeit: https://www.facebook.com/ekoshoplv/posts/1219095504790284

Uz tikšanos Jumpravas estrādē!

Lvp2fUEe

Iesaki citiem: