Aicinām uz amatnieku gadatirgu “Māras zemi staigājot” 16.jūlijā!

Lielvārdes novada svētku ietvaros, Jumpravā norisināsies amatnieku gadatirgus “Māras zemi staigājot”. Tirdziņš norisināsies dienas garumā un tajā pulcēsies amatnieki, radošie un čaklie rokdarbinieki, mājražotāji un citi tirgoties gribētāji, kuri ar savu veikumu vēlas dalīties un priecēt citus. Līdz ar tirgošanos, tirdziņa dalībniekiem būs iespēja baudīt koncertu “Kumēdiņu spēles”, kas atklās tirgus dažādību un krāšņumu, kā arī ļaus baudīt kvalitatīvu muzikālu sniegumu no senās mūzikas vokālā ansambļa “”Modus Vivendi”, jauktā kora “Jumprava” un folkloras kopas “Liepu laipa”, kā arī tiks izdaiļots ar Jumpravas amatierteātra radīto atmosfēru.

Aicinām amatniekus, mājražotājus, radošos un čaklos rokdarbniekus, māksliniekus un citus tirgoties gribētājus piedalīties Amatnieku gadatirgū “Māras zemi staigājot”, kas norisināsies Lielvārdes novada svētku 2016 “Zīmju ceļš Māras zīmē” ietvaros Jumpravā.

Iespēja dalīties savos darinājumos un priecēt Jumpravas iedzīvotāju un novada viesu acis un sirdis ar skaistiem, pašu rokām darinātiem labumiem.

Tirdziņš norisināsies 16.jūlijā, no plkst. 14.00 līdz 18.00, Jumpravas centrā, Lielvārdes novadā.

Ņemot vērā, ka tirdziņš norisināsies blakus citām svētku aktivitātēm un būs to daļa, aicinām tirgotājus ievērot pasākuma tematiku, rotājot savu tirgošānas vietu un personīgo apģērbu latviskās noskaņās (sīkāk par to lasīt pieteikuma lapas pielikumā). Tirgus vietas saskaņošana ar pasākuma tematiku ir obligāta!

Aicinām tirgotājus papildus produktu tirgošanai, radīt un vadīt meistarklases vai paraugdemonstrējumus, kas novada svētku viesiem varētu parādīt produkta tapšanas gaitu vai ļautu to izmēģināt! Ja rodas idejas par kādas papildus aktivitātes realizēšanu un iekļaušanu pie tirgus vietas, ziņojiet, lai varam nepieciešamības gadījumā līdzdarboties un jau laicīgi par to informēt novada svētku viesus sociālajos tīklos.

Iepriekš pieteikties Jumpravas kultūras namā, pa tel. 65057616, mob. 25450061 vai e-pastā: knjumprava@lielvarde.lv. Aicinām aizpildīt pieteikuma anketu un nosūtīt to mums atpakaļ, lai varam rēķināties ar tirgotāju skaitu un nodrošināt nepieciešamo tirgošanās platību.

pieteikums tirgotājiem

 

Uz tikšanos Jumpravā!

Afisa_Novada svetki_JUMPRAVA

 

Iesaki citiem:


Apskatīts: 1623x | 28.06.2016. | Aktualitātes


Pievienot komentāru