Press "Enter" to skip to content

BB Burbuļi uzsāk uzņēmējdarbību Jumpravā

Jumpravā darbu ir uzsācis jauns uzņēmums, kurš piedāvā Burbuļfutbola inventāra nomas pakalpojumus visā Latvijā. Burbuļfutbols ir jautra komandas spēle, kuru var spēlēt gan iekštelpās, gan brīvā dabā.

burbulfutbols

Tās pamatā ir futbola pamatprincips – iesist bumbu pretinieka vārtos. Visu jautrāku un aizraujošāku padara piepūšamā bumba, kuru katrs spēlētājs uzvelk uz sava ķermeņa augšdaļas. Burbuļfutbols ir jau ieguvis lielu popularitāti daudzās pasaules valstīs, kur organizē turnīrus gan sievietēm, gan vīriešiem. Burbuļfutbols var būt lielisks izklaides veids sporta spēlēs, korporatīvajos pasākumos, vecpuišu ballītēs, izklaidei draugu un radu lokā utml. Par to jau pārliecinājās vairāki jumpravieši, kuriem tika dota iespēja bez maksas izmēģināt Burbuļfutbolu pašā Jumpravas centrā. Ja arī tev ir padomā jautra kompānija, kurai varētu patikt šis izklaides veids, tad zvani un jautā par iespējām – tel. 20153230, noma@burbulfutbols.lv vai apmeklē burbulfutbols.lv.

Uzmanību! Lielvārdes novada svētku ietvaros 16. jūlijā no plkst. 14:00 Jumpravā pie kultūras nama būs iespējams izmēģināt jautro un aizraujošo Burbuļfutbolu!

burbulfutbols-noma

 

Iesaki citiem: