Press "Enter" to skip to content

Adventes tirdziņi Jumpravas kultūras namā

Adventa tirdzinu afisa_resize

Gada skaistākais un sirsnīgākais laiks jau gandrīz ir pie durvīm! Jumpravas kultūras nams, sākot ar nākamo nedēļu, gatavosies Ziemassvētkiem un priekā andelējoties, pulcēs Jumpravas un Lielvārdes novada iedzīvotājus Adventa tirdziņos.
Adventa tirdziņi norisināsies Jumpravas kultūras namā, 29. novembrī, 13. un 20. decembrī, no plkst. 14.00. – 17.00.
Lai pienācīgi sagaidītu nākamo pērtiķa gadu, pirmajā adventa tirdziņā, kas norisināsies 29.novembrī, aicinām pircējus un tirgotājus kaulēties un “andelēties” par produkta cenu! Par muzikālo atmosfēru šajā tirdziņā rūpēsies Lauma Matule.
13. decembrī, paralēli tirgošanās un svētku burvībai, par muzikālo atmosfēru rūpēsies Jumpravas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi Ziemassvētku ieskaņas koncertā.
Ceturtā adventa tirdziņā, 20. decembrī, līdz ar tirgošanos, norisināsies Piparkūku darbnīca sadarbībā ar Dailu Vanagu, kā arī lieliem un maziem būs iespēja izveidot pašu darinātus eglīšu rotājumus. Par muzikālo noformējumu šajā tirdziņā rūpēsies Elizabete Krēģere.

Informācija tirgotājiem:
Aicinām amatniekus, mājražotājus, radošos un čaklos rokdarbniekus, māksliniekus un citus tirgoties gribētājus piedalīties Adventes tirdziņos. Iespēja dalīties savos darinājumos un priecēt Jumpravas iedzīvotāju acis un sirdis ar skaistiem, pašu rokām darinātiem labumiem.
Pirmā Adventa tirdziņā, 29.novembrī, ražotājiem un amatniekiem, kā arī pašiem pircējiem, iespēja andelēties un kaulēties par produkta vai darinājuma cenu.
Iepriekš pieteikties Jumpravas kultūras namā, pa tel. 65057616, mob. 25450061 vai e-pastā: knjumprava@lielvarde.lv

Noķer savu svētku sajūtu Jumpravas kultūras namā!

Iesaki citiem: