Press "Enter" to skip to content

Jumpravā notiks jauniešu un lēmumu pieņēmēju diskusija ”Kafija ar politiķiem”

kap

26. martā Jumpravas kultūras namā tiksies Lielvārdes novada jaunieši un lēmumu pieņēmēji pasākumā “Kafija ar politiķiem”. Šogad šī ir pirmā no divām neformālajām tikšanās reizēm.

„Kafija ar politiķiem” ir Latvijā adaptēta metode, neformāla dialoga veidošanai starp jauniešiem un lēmumu pieņēmējiem. Metode ir jauniešiem saistošs veids kā piedalīties lēmumu pieņemšanas procesos, viedokļa paušanā un kopienas attīstībā. 2014. gada oktobrī novada jaunieši jau tikās ar lēmumu pieņēmējiem un kopīgi vienojās šādas tikšanās atkārtot.

Pasākums paredzēts visiem novada jauniešiem vecumā no 13 -25 gadiem, pasākuma laikā būs iespēja izvērtēt, kas ir paveikts kopš iepriekšējās reizes, kā arī jaunieši varēs neformālā gaisotnē uzdot sev interesējošus jautājumus un kopīgi ar lēmumu pieņēmējiem veidot nākotnes plānus, lai uzlabotu jauniešu dzīves kvalitāti Lielvārdes novadā.

Jautājumu gadījumā vai neskaidrību gadījumā jāsazinās ar Lielvārdes novada jaunatnes lietu speciālisti Renāti Mencendorfu, renate.mencendorfa@lielvarde.lv, 29452874.

Iesaki citiem: