Press "Enter" to skip to content

Aicina iedzīvotājus iesaistīties Lielvārdes novada attīstībā

Zeme_zied_ielugums

PPP biedrība Zied zeme 20.martā aicina Lielvārdes novada iedzīvotājus dalīties ar savām idejām par apkārtējās vides un sabiedriskās dzīves attīstību reģionā iedzīvotāju seminārā – forumā. Pasākuma laikā tiks apkopoti iedzīvotāju ierosinājumi Zied zeme teritorijas attīstības stratēģijai jaunajam plānošanas periodam.

Zied zeme iepriekšējā plānošanas perioda stratēģija un tās īstenošana ir ietekmējusi teju ikvienu Lielvārdes novada iedzīvotāju, jo atbalstīti pašdarbnieku kolektīvi, izglītības iestādes, labiekārtota vide un papildinātas aktīvās atpūtas iespējas. Lai labāk izprastu iedzīvotāju vēlmes un vajadzības nākotnei, Zied zeme aicina visus piedalīties jaunās stratēģijas izstrādē un būt līdzatbildīgiem.

„Kaut arī iedzīvotāju iesaistīšana ir tikai viens no posmiem stratēģijas izveides procesā, tas ir ļoti nozīmīgs. Mums ir svarīgi uzklausīt un saprast iedzīvotāju viedokli, lai atbalstītu projektus un tādējādi attīstītu reģionu tā, kā to vēlas vietējie cilvēki. Vēl stratēģijas plānošanas ietvaros izvērtējam iepriekšējo darbību, aptaujājam projektu īstenotājus, bet ar apkopotajiem secinājumiem iepazīstināsim noslēguma konferencē 18.jūnijā,” stāsta Zied zeme administratīvais vadītājs Māris Cīrulis.

Pasākumā ar dziesmām, dejām un pieredzes stāstiem uzstāsies Lielvārdes novada kolektīvi, kuri īstenojuši Zied zeme projektus un iedvesmos arī pārējos. Savukārt darba grupās pie nākotnes plāniem strādāt tiks aicināts ikviens iedzīvotājs. Pasākums notiks Lielvārdes kultūras namā piektdien, 20.martā, pulksten 14.00.

Jautājumu gadījumā, aicinām sazināties ar Ilzi Staģīti, rakstot ilze@ziedzeme.lv vai zvanot 26467949.

Informāciju sagatavoja
Aija Upleja,
LEAD. Korporatīvā komunikācija
E. Aija.upleja@lead.lv
T.29767615

Iesaki citiem: