Press "Enter" to skip to content

Mīlestības nedēļa Jumpravas MMS

Jumpravas Mūzikas un mākslas skolā, mīlestības pilnākajā februāra nedēļā no 9.-13. februārim, norisinājās dažādas draudzīgas, izzinošas, saldas, izklaidējošas un uzlādējošas aktivitātes.

Jau pirmdien, ierodoties skolā, visus pārsteidza atpūtas stūrītis, kas nu bija tapis par omulīgu fotostūrīti, kur, visas nedēļas garumā, ikviens bija priecīgs nofotografēties vai vienkārši ērti pasēdēt un mājīgā atmosfērā gaidīt savu mācību stundu.

No otrdienas ikvienam bija iespēja izveidot jauku novēlējumu, ko atstāt uz labo vārdu sienas skolas gaitenī, kas turpināja priecēt ikvienu garāmgājēju visas nedēļas garumā.

Neviltotu prieku trešdien radīja vissaldākā nedēļas diena, kad katram bija iespēja veidot savu šokolādes gardumu no tikko kausētas šokolādes. Lieki piebilst, ka katram mazajam un lielajam māksliniekam šī diena bija prieks un baudījums gan degunam, gan vēderam. Liekas, vēl tagad skolā jūtama saldās šokolādes smarža un garša.

Ceturtdien tika pītas, vītas un gatavotas krāsainas draudzības aproces, kas tika dāvinātas saviem draugiem.

Valentīndienas priekšvakara ballītē konkursa laikā tika gūtas jaunas zināšanas, bet no sirds izpriecāties un izdziedāties varēja karaokē, kur atzinību, protams, guva dziesmas par mīlestību.

 

Jumpravas MMS skolotāja Linda Rozentāle

Iesaki citiem: