Press "Enter" to skip to content

Ēnu diena Jumpravas kultūras namā

Kā katru gadu visā Latvijā, 11. februārī notiek “Ēnu diena”, kad skolniekiem dota iespēja apmeklēt kādu darba vietu un vērot interesējošās profesijas pārstāvja darba dienu.

Jumpravas kultūras namu apmeklēja 6 skolnieces. Krista Sprice, Vanesa Vilcāne, Agnese Apsīte un Alīna Kalniņa vēroja Kultūras nama direktores Daces Nikolaisones darba dienu, savukārt Karīna Robinzone un Loreta Rogule – Kultūras pasākumu organizatores Lauras Sīles darbu. Daces Nikolaisones ‘ēnas’ apmeklēja sēdi Lielvārdes novada pašvaldībā, ieguva atbildes uz jautājumiem par direktores darba pienākumiem, grūtībām un izaicinājumiem, kā arī iepazinās ar Jumpravas kultūras nama darbu. Loreta un Karīna ieguva izpratni par pasākumu organizatora darbu un to, kādas zināšanas un izglītība nepieciešami, lai strādātu šajā amatā, kā arī praktiski strādāja pie skatuves un telpu dekorāciju veidošanas.

Dacei un Laurai bija prieks par zinātkārajām jaunietēm, kas jau, sēžot skolas solā, domā par savu nākotni, izvērtē augstākās izglītības ieguves iespējas un to nozīmi nākotnes darba vietas ieguvē.

Gaidīsim jaunus interesentus atkal nākamajā gadā!

 

IMG_5705_1

Iesaki citiem: