Sarkanā Krusta pirmās palīdzības sacensības Jumpravā

Sestdien, 24.maijā, Jumpravas centrā notika Sarkanā Krusta pirmās palīdzības sacensības. Pirmās palīdzības sniedzējiem bija darba pilnas rokas, glābjot lauztas kājas, muguras traumas, pārsistas pieres un daudz ko citu, kas, pateicoties meistarīgajam grimam un entuziastiskajiem cietušajiem, izskatījās tiešām reālistiski.

Arī šogad aizstāvējām Jumpravas godu un cīnījāmies līdz uzvarai – 2 komandas no vidusskolas. 1. vietu vidusskolu grupā izcīnīja komanda, kurā startēja Reinis Reiniks, Elizabete Krēģere, Dāvis Cābe, Alise Jonāte, Kristīne Vilciņa, un kapteinis Krišjānis Klaucāns. 2. vietu vidusskolu grupā ieguva Jumpravas vidusskolas 10.klases komanda – Atis Kozlovskis, Edgars Rasmanis, Kārlis Gutovskis, Dāvis Krūzmanis, un kapteine Elīna Lesničenoka. 1.vietas ieguvējiem, kā ierasts, rudenī jādodas uz republikas sacensībām, kur tad centīsimies parādīt sevi tikpat labi un vēl labāk, kā šeit.

IMG_1311

Paldies Rutai Liepiņai par sacensību organizēšanu, tiesnešu un cietušo atrašanu, un mūsu ilggadējo izglītošanu un gatavošanu sacensībām. Viņas ieguldījums ir neizmērojams.

Paldies arī cietušajiem, kuri godam izturēja karsto dienu un 9 komandu gādīgās rūpes par viņiem pašā karstākajā dienas daļā.

Informāciju sagatavoja Elizabete Krēģere
Fotogrāfijas sagatavoja: Reinis Reiniks

Iesaki citiem:


Apskatīts: 3810x | 1.06.2014. | Aktualitātes, Izglītība, Sports

Viens komentārs

  1. ROLANDS KOZULIS saka:

    Malači !


Pievienot komentāru