Press "Enter" to skip to content

Bērnu deju kolektīvam “Rītupīte” 5 gadu jubileja

labora Rītupītes afiša

Jumpravas kultūras nama bērnu deju kolektīvam “Rītupīte” šogad aprit piecu pastāvēšanas gadu jubileja. Piecu gadu laikā “Rītupīte” ir paguvusi piedalīties neskaitāmos koncertos gan novadā, ievērojamos bērnu deju festivālos citviet Latvijā, gan arī ārpus Latvijas robežām – Lietuvā un vairākkārt Stokholmā, kā arī ir X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībnieki  un skates laureāti!

Aicinām ikvienu kopā ar “Rītupīti” kavēties piecu gadu laikā paveiktajā, apskatīt kolektīva foto izstādi, atcerēties “Rītupītes” veidoto koncertuzvedumu “Kautkurija” un citus skaistus un aizraujošus mirkļus!

Koncertā aicināti piedalīties arī bijušie kolektīva vadītājas Evitas Tabures dejotāji, kas būs sagatavojuši īpašu priekšnesumu, savukārt koncerta otrajā daļā skatītājus priecēs bdk “Rītupīte” draugi un skatuves partneri – bērnu deju kolektīvi “Bitītes” (Laubere), “Purenītes” (Sigulda), “Pīlādzītis” (Ogre),”Apodziņš” (Ķegums), “Zvaniņš” (Jumprava), vokālā grupa “Mikauši” (Lielvārde), Ikšķiles vidusskolas deju kolektīvs, Rembates meiteņu ansamblis un vidējās paaudzes deju kolektīvs “Lāčplēsis”.

 

Ieeja 1Ls

Iesaki citiem: