Press "Enter" to skip to content

Basketbols atgriežas Jumpravā

27. janvārī Jumpravā norisinājās Ogres novada atklātā čempionāta posms basketbolā. Šajā datumā tika atklāts Jumpravas vidusskolas sporta zāles jaunais spēļu tablo ar 24 sekunžu rādītājiem. Tablo tika iegūts pateicoties Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstības (ELFLA) rīkotā projektu konkursa. Šī tablo iegāde un uzstādīšana sniegs iespēju Jumpravas sporta zālē organizēt dažādas komandas sporta spēles. Tagad novadā būs vēl viena augsti aprīkota sporta zāle, kurā varēs organizēt neskaitāmus sporta pasākumus.

basketbol

suntazi-kegums-baksetbols

jumprava-lielvarde-basketbols

Šajā dienā savstarpējiem spēkiem mērojās Suntažu un Ķeguma komandas, kā arī notika novadnieku cīņa: Jumpravas basketbolisti pret Lāčplēši. Ķeguma basketbolisti bija pārāki par Suntažu basketbolistiem 65 pret 42 , savukārt Jumpravieši spraigā cīņā piekāpās Lāčplēša sportistiem ar rezultātu 65 pret 75. Liels prieks bija par to, ka spēles dienā tribīnes bija pilnas ar sporta līdzjūtējiem. Neskatoties uz spēles rezultātu vietējie iedzīvotāji, kā vien mācēja centās atbalstīt un uzmundrināt mūsu Jumpravas sportistus.

basketbol2

Lielu paldies projekta īstenošanā man jāsaka Jānim Pamiljanam par ideju un tehnisko palīdzību, Imantam Balodim un Lielvārdes pašvaldībai par finansiālo palīdzību, kā arī Egijai Sniedzītei par palīdzību projekta sagatavošanā. Paldies Ogres sporta skolas direktorei Ilgai Neimanei par doto iespēju rīkot šo čempionāta posmu mūsu sporta zālē.

Par lielu un stipru Jumpravu!

Rūta Štekele

Iesaki citiem: