Press "Enter" to skip to content

“nepieradinātie gājputni” jau šo sestdien pulcēsies Jumpravā

Šo sestdien Jumpravā pulcēsies jaunie dzejnieki no dažādām Latvijas vietām, piedaloties tradicionālajā Jauno dzejnieku salidojumā “Nepieradinātie Gājputni”, kas šogad noritēs jau 4. reizi!

Salidojumam pieteikušies dzejnieki no Ogres literārās apvienības “Sirdsdoma”, Jelgavas dzejas kluba “Pieskāriens”, Jēkabpils radošās apvienības “Literāts”, kā arī pulks jauno dzejnieku, kas nav piesaistīti literārajām un dzejas apvienībām.

Pasākumu sāksim 11:30 ar mākslinieces un dzejnieces Aivas Belovas personālizstādes “Silta gulta” atklāšanu Jumpravas kultūras nama izstāžu zālē. Aiva Belova ir viena no pērno salidojumu dalībniecēm un klausītājiem lasīs savu dzeju, kas nu jau izdota divos krājumos.

13:00 aicinām ikvienu interesentu klausīties jauno dzejnieku dzejas lasījumus Jumpravas centrā pie mazās skatuvītes.

15:00 plānota performance “Ietērpies dzejā!”, kur pasākuma dalībniekiem un apmeklētājiem būs iespēja lūgt autoriem uz sava līdzi paņemtā baltā T-krekla uzrakstīt iepatikušos dzejas rindu, atstāt autogrāfu vai kādu zīmējumu.

16:00 tikšanās un sarunas ar dzejnieci Ingu Gaili, savukārt pasākuma noslēgumā (17:00) ikviens apmeklētājs aicināts uz muzikālu dzejnieces Gaidas Pūliņas dzejas krājuma “Realitāte nav mana prioritāte” prezentāciju, kurā piedalīsies aktrise Kristīne Klētniece-Sika un pianists Māris Žagars.

Iesaki citiem: