Press "Enter" to skip to content

Kinolente “Es mīlu Tevi, Rīga” Jumpravā

Mūsu valsts galvaspilsētas 810. jubilejas gadam par godu piedāvājam noskatīties Pāvela Gumennikova spēlfilmu “Es mīlu Tevi, Rīga” š.g. 14.oktobrī plkst. 20.00 Jumpravas kultūras namā.
Ieeja 1 Ls

Režisors: Pāvels Gumennikovs
Scenāristi: Elīna Karule, Anna Muravska, Pāvels Gumennikovs, Lāsma Graudiņa, Olga Aleksejeva, Linda Brila
Lomās: Anete Mikučevska, Andrius Mamontovas, Lelde Vikmane, Olga Koheleva, Aleksandrs Zeimuls-Priževoits, Pāvels Griškovs, Renāte Blūma, Māris Olte, Hrals Burkovskis un citi

Mūzika: re:public, Gain Fast, Z-Scars, Ar Basam kājām, The Wow u.c.

Filma ,,Es mīlu Tevi, Rīga’’ stāsta par skaistāko un pilnīgāko, kas mūsu dzīvē ir – mīlestību. To katrs redz un izprot citādi, tomēr tā izkrāso ikvienu mūsu dzīves mirkli, mēs ne vienmēr pamanām tās esamību, bet mēs noteikti pamanām tās neesamību.

Viena diena Rīgā. Katram tā cita – te tiek aizvadītas dzīves, darba dienas, ikdiena, svētki, pilsēta kļuvusi par daļu no mums. Viens stāsts, kas savij kopā pilsētas stāstus. Pilsēta ir dzīva un tās sirds pulsē, jo to piepilda cilvēku soļi, jūtas, emocijas, smiekli, raizes.

Filmā caur 13 stāstiem atklāts viss par to, ko mēs mīlam mīlestībā.

Dažreiz pietiek ar mirkli- ar vienu acu skatienu, vienu smaidu, lai saprastu, ka kaut kas dzīvē ir mainījies -neatgriezeniski, uz visiem laikiem; citreiz vajag nodzīvot dzīvi līdz pusmūžam lai saprastu, ka nav nekā svarīgāka dzīvē par mīlestību.

Tieši šie atskārsmes mirkļi padara dzīvi īstu, tie iedvesmo, iedrošina noticēt, ka mēs šajā pasaulē esam tāpēc, lai atrastu savus cilvēkus, piepildītu savus sapņus un būtu laimīgi.

Iesaki citiem: