Press "Enter" to skip to content

“Tāda es esmu” – aktrise Zane Daudziņa Jumpravā!

2011. gada 23. aprīlī plkst.14:00 Jumpravas kultūras namā viesosies jaunā stand-up komēdija „Tāda es esmu” – komiski nopietns mēģinājums celt latviešu sievietes pašapziņu. Galveno lomu izrādē attēlos populārā aktrise Zane Daudziņa, uzdodot skatītājiem jautājumu – vai ir kāda ķermeņa daļa, ar ko jūs pats esat apmierināts. Vēlamā atbilde? – Tai būtu jābūt galvai.

Biļešu cenas: 4, 5 un 6 Ls
Biļetes iepriekšpārdošanā Jumpravas kultūras namā
t.65057616, mob.25450061

Jaunā izrāžu apvienības „Panna” izrāde – Aivas Birbeles „Tāda es esmu” ar Zani Daudziņu galvenajā lomā ir absolūti atklāts latviešu sievietes miesas stāsts, kurā tiek veikt pilnīga ķermeņa inventarizācija un apkopota intīmo zonu bilance:
– vai dibens nav par lielu un krūtis par mazu?
– vai esi bijusi laba meitene, neesi par daudz ēdusi un par ilgu skatījusies televizoru?
– skūt vai epilēt?
– masēt ar medu vai karstajiem akmeņiem?
– botulīns vai jau skalpelis?
– bet varbūt vienkārši pierīties, jo tāpat neviens tevi nemīl?

Izrādes režisors Juris Rijnieks: „Lielu daļu ikdienas enerģijas sievietes patērē sava ārējā tēla radīšanai un saglabāšanai. Noņemoties ar ārējiem parametriem, sieviete aizmirst savu patieso vērtību, kas ne vienmēr slēpjas jaunā smaržu pudelītē, krūšu palielināšanas operācijā vai šikā dizainera somiņā. Bet ja sabiedrība to padara par galveno sievietes dzīvē, vai nevar pienākt situācija, kad gribēsim veikt plastisko operāciju Brīvības pieminekļa Mildai? Ja tā ieskatās, viņa arī nav nekāda perfektā.”

Sievietes galvenā erogēnā zona atrodas starp pleciem, uzskata izrādes veidotāji un iesaka vīriešiem, ka par ievērojami mazāku naudu ikviens vīrietis varētu dabūt vairāk, ja no savas sievietes nepieprasītu to, kā viņai nav.

Lugas autore Aiva Birbele ir aktrise un dramaturģe, kas iepazinusi dzīvi tirdzniecībā, ofisā un kafejnīcā, lai varētu rakstīt lugas, kas iepriecinātu un sasmīdinātu visdažādākos cilvēkus. Nesen publicēta Aivas luga ,,Koridors”. Aiva raksta jautrus stāstiņus par sievietēm aktuālām lietām arī žurnāla „ Ieva” rubrikā „ Tāda es esmu”, kā arī „ Ievas” mājas lapā.

„Pannas” izrādes Rīgā un Latvijā
„Tāda es esmu” ir otrā izrāžu apvienības „Panna” producētā izrāde. Jau otro gadu uz skatuvēm Rīgā un Latvijā dzīvo izrāde „Tētis” – komisks stāsts par vīrieša būtību un emocijām laikā, kad viņš kļūst par tēvu (lomās – Jānis Jarāns vai Ainārs Ančevskis). Izrāde līdz šim pulcējusi jau vairākus desmitus tūkstošu skatītāju visā Latvijā un jaunajā sezonā „Panna” to iestudējusi arī Lietuvā.

Iesaki citiem: