Press "Enter" to skip to content

Dalība Valsts Viuzālās mākslas olimpiādē.

Šā gada 15. martā, es Līva Kozlovska , Jumpravas vidusskolas 11. klases skolniece, piedalījos Valsts Vizuālās mākslas olimpiādē Balvos.

Ceļā pavadīju 6h, bet laiks pagāja ātri, jo sevi izklaidēju lasot grāmatu. Mūsu uzdevums bija pārveidot ainavu tā, lai atkāpe no ainavas kompozīcijas būtu neliela, bet krāsu gamma būtu ievērota pilnībā. Iesākot darbu domāju, ka nekas labs nesanāks. Iesākumā, saliku nepieciešamās krāsu gammas un toņus. Kad krāsas bija nožuvušas, tas notika ātri, jo strādāju ar akrila krāsām, īstenoju savas ainavas pārveidojumus, papildinot ainavu ar dažādiem elementiem, kas to padarīja sireālu. To es veicu ar pasteļkrītiņu palīdzību. Vietās, kur vēl bija nepieciešami uzlabojumi izmantoju akrila krāsas. Ainavā, kas mums bija jāpārveido bija ceļš, kas ir nokaisīts ar oranžām lapām, žogs, kas ēnā krāsojās vēsos toņos, koku rinda, kas aizsedz māju.

Kad darbs bija pabeigts, biju apmierināta ar gala rezultātu. Ja no sākuma likās, ka no darba nekā nebūs, tad beigās, pašai patika, kā kopumā viss izskatās. Katram dalībniekam un skolotājam tika pasniegts Apliecinājums, par piedalīšanos. Apbalvošana notiks 15. aprīlī. No mācību pārzines uzzināju, ka esmu starttējusi veiksmīgi un par savu darbu ieguvusi atzinības rakstu Valsts mērogā.

 

Līva Kozlovska

Iesaki citiem: