Press "Enter" to skip to content

Lāčplēsis un Laimdota Jumpravas vidusskolā

Par godu 11.novembrim skolēnu pašpārvalde nolēma sarīkot 5.-9.klašu skolēnu sporta spēles.

Mājas darbs katrai klasei bija sarūpēt klasi vienojošu noformējumu un interesanti ietērpt savus pretendentus uz Lāčplēša un Laimdotas titulu. Īpaši gribas atzīmēt 5.klases skolēnus, kuri kopā ar skolotāju Inu Mārcēnu bija sagatavojuši sev interesantas cepurītes Latvijas karoga krāsās. Arī pārējās klases bija padomājušas par savu noformējumu, lai izceltos citu vidū.

Pulkstens 15.00 klases sanāca skolas sporta zālē uz svinīgo atklāšanu, un spēles varēja sākties. Skolēni sacentās gan komandu, gan individuālajās spēlēs. Viņi meta šautriņas, lēca ar lecamauklu, meta lidojošos šķīvīšus, cēla smagumus, pārbaudīja savas zināšanas Latvijas vēsturē, ģeogrāfijā, latviešu valodā un literatūrā.

5.-9.kl. grupā I vietu ieguva 9.klase. Lāčplēša tituls tika piešķirts 9.kl. skolēnam Krišjānim Klaucānam, Laimdotas tituls- 8.klases skolniecei Beātei Čipānei. 10.-12.kl.grupā I vietu izcīnīja 12.klase. Lāčplēša un Laimdotas titulus ieguva Baiba Nesaule un Mārcis Ziemelis.

Par atbilstošākajiem tērpiem apbalvoja Zani Vilciņu.

Paldies skolas vadībai par Lāčplēša un Laimdotas kausiem, ģeogrāfijas skolotājai Silvijai Punculei, vēstures skolotājai Inai Mārcēnai, latviešu valodas skolotājām Gunai Jansonei un Benitai Jaunzemei par sagatavotajiem jautājumiem intelektuālajam posmam un sporta skolotājam Jānim Pamiljanam par atbalstu sporta posmu sagatavošanā!

Iesaki citiem: