Press "Enter" to skip to content

Jumpravieši, cienīsim citu ieguldīto darbu!

Klāt vasara ar ziedošām puķēm, gaišiem, siltiem un gariem vakariem, kuri tā vien mūs rosina uz dažādām aktualitātēm – pastaigām, piknikiem vai vienkāršu kopā būšanu. Diemžēl bieži šīs kopā būšanas laikā tiek izdemolēta kāda puķu bode, piemēslota apkārtne, aiznests kāds puķu pods no dekoratīvā puķu statīva, kā arī notiek jautra uzdzīve mazajā estrādē vai bērnu rotaļu laukumā.

Lūgums pagasta iedzīvotājiem, īpaši jauniešiem – rūpēsimies visi kopā par to skaisto un jauko, kas mums apkārt, cienīsim un novērtēsim citu ieguldīto darbu un līdzekļus, kas ieguldīti bērnu rotaļu laukuma sakārtošanā un atjaunošanā, Jumpravas pagasta apzaļumošanā. Ir taču patīkami, kad uz jautājumu: “Kas tev vislabāk patīk Jumpravā?”, Jumpravas bērni atbild: “Man patīk rotaļu laukums un puķes, man patīk, ka ir tīrs un kārtīgs, nav piemēslots.”

Jau vairākus gadus Jumpravas pagasta iedzīvotājiem tiek organizēti regulāri braucieni uz kapu apkopšanu Jumpravas kapos, arī šogad ar deputātu atbalstu šī tradīcija tika saglabāta. Lūgums Jumpravas iedzīvotājiem saprast, ka šīsdienas apstākļos vairs nevaram nodrošināt braukšanu ar lielo autobusu, lūgums pieciest tās neērtības, kas rodas, ja kādam mazajā autobusā ir nedaudz vairāk jāsaspiežas vai jāstāv kājās. Būsim iecietīgi un saprotoši.

Līga Zariņa,
Jumpravas pagasta pārvaldes vadītāja

Iesaki citiem: