Press "Enter" to skip to content

Uzcelsim kopā Tautas universitāti Lēdmanē!

Kādā zaļā pļavā mūsu zemītē stāv viena likteņa pamesta māja… taču ir kāds, kas sapņo šo māju pārvērst vietā, kur mums visiem satikties, dalīties prasmēs un pieredzē, mācīt citus un mācīties paši – pīt grozus, aust segas, cept maizi, virpot podus, dziedāt tautas dziesmas, dejot, muzicēt, un pats galvenais – kopā būt!

Aicinām visus novada iedzīvotājus un viesus būt kopā Lēdmanē 29.jūnijā, kur aizlūgsim par mūsu valsti, novadu un mūsu cilvēkiem, skatīsim un baudīsim novada meistaru veikumus, labdarības koncertā saderēsim ar sauli, izdziedāsim un izdejosim latviešu dzīves gudrības, ziedosim Tautas universitātes celtniecībai un priecāsimies par kopā pavadīto laiku!

13:00 Lēdmanes Sv. apustuļu Pētera un Pāvila katoļu baznīcā notiks svētku dievkalpojums, kuru vadīs Viņa Em. Jānis kardināls Pujāts. Būs iespēja saņemt iestiprināšanas (konfirmācijas) sakramentu.

16:00 Lielvārdes novada amatnieku tirdziņš
Laukumā pie baznīcas un topošās Tautas universitātes

19:00 Labdarības koncerts „Es ar Sauli saderēju!”
Piedalās Lielvārdes novada amatiermākslas kolektīvi
Lēdmanes stadionā

Pēc koncerta – gājiens uz topošās Lēdmanes Tautas universitātes ēku, kur katrs aicināts atstāt savas labās domas un vēlējumus.

29.jūnijā uz Lēdmani kursēs autobuss 16:30 no Jumpravas centra un 17:00 no Lielvārdes tirgus laukuma. Atpakaļ – pēc koncerta.

Iesaki citiem: