22. jūnijā Zāļu diena

22. jūnijā Zāļu diena Jumpravas centrā

12:00 Jumpravas aplīgošanas maratons
PII “Zvaniņš” mazie līgotāji dosies aplīgot Jumpravas pagasta iestādes un visus pa ceļam sastaptos jāņubērnus. Laipni aicināti pievienoties!

14:00 Latvju zīmju veidošana no jāņuzālēm.
Līdzi vēlams ņemt izturīgus diegus un dzīparus dažādās krāsās.

Jāņu siera un pīrāgu tirdziņš.
Jāņu siera sējējiem un pīrāgu cepējiem iespēja piedalīties mājās gatavota siera un pīrāgu konkursā – degustācijā. Interesentus lūdzam iepriekš pieteikties  pa tālruni 26161318.

Sadziedāšanās un apdziedāšanās.

16:00 Ieskandinot Līgo svētkus izkustēsimies un izlustēsimies “Latvju dančos”
kopā ar Jumpravas folkloras draugu kopu un bērnu deju kolektīvu “Rītupīte”.

Dalība Zāļu dienas pasākumos bez maksas.

Iesaki citiem:


Apskatīts: 6389x | 13.06.2010. | Aktualitātes, Kultūra

14 komentāri

 1. Kaibis saka:

  Kapeec nav alus degusteesanas vai dzersanas sacensiibas…

 2. Juris saka:

  Zaļumbālles nebūs vakarā?

 3. kn saka:

  Alus noteikti būsss!:)
  Vadoties pēc pieredzes un statistikas – pasākumos un it īpašu ballēs apmeklētāju skaits ir neliels, bet izmaksas organizējot nakts balli ir lielas, tāpēc arī šogad (tāpat kā iepriekšējos divus gadus) Līgo svētkos Jumpravā balles nebūs.

 4. Jumpraviete saka:

  Kaadaas lielaas izmaksas, ja piemeeram uzliek tikai tumbas .. un lai skan kaadas jaanju dziesmas vai vienkaarshi latvieshu muuzika..
  Nu nav jau bijis taa,ka Jumpravaa uz Jaanju ballem buutu maz cilveeku..jaa.. uz taam ballem kas notiek k/n taam protams ir maz cilveeku.

 5. jaukum saka:

  es arī nesaprotu, kas tās par lielajām izmaksām. līgo svētki ir vienreiz gadā, kad visiem gribas dejot, un to nevar salīdzināt ar kaut kādām švakām groziņballītēm, kuras tiek rīkotas 3x gadā kultūras namā, nolīgstot kaut kādas čukčas, kas sit bungas un dejo briesmīgas dejas, saģērbušies kombuļu kreklos (tas par pašdarbnieku balli, kas bija).
  tā vienkārši ir nevēlēšanās kaut ko darīt, atrast kādu lētu vidusceļu, vienkāršāk teikt, ka tas ir dārgi.

 6. Jumpraviete saka:

  Jumprava taa jau ir nolaidusies.. kas te vsp pedeejaa laikaa normaals ir noticis!?
  Ir gruuti tik pat labi tai Distancei iedot elektriibu lai ribina visu nakti savu muuziku.. 🙂

 7. jaukum saka:

  vakaros pat lampas vairs nedeg uz ielām, kaut no 23:00 – 01:00 naktī lai deg, pēdējais vilciens neilgi pirms 12tiem pienāk, ir ļoti neomulīgi iet mājās pa tumsu. 2 dienu ietaupītā nauda uz tumsu pilnīgi pietiek, lai uzliktu tumbu un iedegtu gaismu estrādē uz līgo svētkiem. kauns kultūras namam šoreiz.

 8. Rīdzenieks saka:

  Nesaprotu, par ko te cepiens, izvilkt tumbu un palaist mūziku varu arī mājas pagalmā. Kad nav tad nav. Braucu uz Jumpravu svinēt Jāņus jau kuro gadu, bet neraiz neesmu bijiss ballē. Labāk savā kompānijā. Jumpraviešiem vajadzētu priecāties, ka nebūs iespēja publiski blamēties ar pārdzertiem ģīmjiem.

 9. Jumpraviete saka:

  A ko reaali tie pashi jaunieshi lai dara,nejau gjimenes loka.. ?
  katru gadu ir bijis Jumpravaa balles .. nu labi iznjemot pagaashogad.. kas ir jaanji bez ballites?!!

 10. Kaibis saka:

  Kaadas probleemas ar pasdarbnieku ballem? Viss ir bijis OK! Ja pasdarbnieki pashi ir lohi un neko nedara un no balles iet 00:00 maajaas tad neviens tur nav vainiigs!
  Bet par Jaanjiem gan esmu viilies! Divus gadus neesmu bijis jaanjos Latvijaa, domaaju varees kaartiigi izballeeties, bet she tev – nekaa…. 🙁

 11. Modris saka:

  Svētku aizliegšana (kā agrāk), neorganizēšana vai aizbildināšanās ar nelielo apmeklētāju skaitu ir vienkārši muļķīga. Lai mainītu trdicionālo dzerstīšanos pa kaktiem ir jāpiedāvā kaut kas patīkamāks, aizraujošāks, ģimeniskāks! Vai vadošajiem darbiniekiem ideju izsīkums, kadru trūkums?

 12. Papardes zieds saka:

  Un es domāju, ka vismaz jumpravieši priecājās par to, kas ir, nevis bēdājās par to kā nav!!! Visu šo penteru vietā varēja būt jauki svētku vēlējumi… Manā laikā, katrs pats prata sev sarīkot svētkus un negaidīja, ka kāds visu izdarīs viņa vietā…Lustīgu līgošanu!!!

 13. e...... saka:

  cik es zinu, visi tiešām ir vīlušies, ka nebūs balles un pasākuma. 22.jūnijā plkst. 16.00 visi vēl ir darbā un viss tas pasākums būs tik kaimiņtantēm, kas tur regulāri sēž……. cilvēki tagad kļuvuši piezemētāki, vairs neraujas uz masu pasākumiem un ir secinājuši, ka nekur nav tik labi kā pašmāju ballītē, ar savējiem, mīļajiem un sen neredzētajiem. pēdējos gadus visus ballētājus atbaidīja slavenā grupa “SANDRA”…….

 14. Spo saka:

  Piekrītu balli vajadzēja, būtu apmeklējums 100%. “Sandra ” garām arī fakts. Tās pašas “Promiles” ir diez gan sakarīga grupa, bet ja viņi prasa nežēlīgas naudas tad ir taču alternatīvas, negribu apvainot vadību , bet var taču pameklēt. Tā kā pazīstu daudzus mūzikantus zini, ka šogad nav liels pieprasījums, cenas krītās un mūziķiem nav kur spēlēt…

  Runājot par ballēm, kas notiek neatkarīgi nosvētkiem, tad apmeklējums būtu, ja būtu saprātīga IEEJAS MAKSA! Ja biļete maksā 4Ls – loģiski ,ka neviens to nevar atļauties !!! 1.50Ls – augstākais! Biku jāpadomā arī no cilvēku viedokļa!!!


Pievienot komentāru