Press "Enter" to skip to content

Ogres rajona čempionāts basketbolā

Kā jau katru gadu Ogres rajonā norisinās rajona čempionāts basketbolā. Jau 3 gadu startēja Jumpravas komanda. Čempionātā startēja 14 komandas. Jumprava šo sezonu aizvadīja negaidīti veiksmīgi un regulāro sezonu noslēdza sestajā vietā. Tādējādi iekļūstot play-off izcīņā, kurā startēja 8 komandas. Ar prieku varam teikt, ka mūsu komanda bija vienīgā Lielvārdes novadā , kas iekļuva labāko astoņu skaitā.

Pirmajā play-off kārtā pretī nāca spēcīgā Bekens-Tīnūži komanda, kura tika uzskatīta par neapšaubāmiem favorītiem. Tomēr mūsējie aizraujošā spēlē pārsteidza gan sevi gan pretiniekus un uzvarēja, tādējādi iekļūstot pusfinālā, kur pretī nāca regulārās sezonas uzvarētāji Zaķumuiža. Šoreiz veiksmes nedaudz pietrūka un nācās atzīt favorītu pārākumu, zaudējot par trīs punktiem. Cīņas par bronza medaļām risinājās divu spēļu summā. Pretī nāca spēcīgā Mana aptieka komanda, kura regulāro sezonu beidza otrajā vietā. Pirmo spēli mūsējie uzvarēja ar 31 punkta pārsvaru tādējādi gandrīz nodrošinot uzvaru summā. Otrajā spēlē komanda nedaudz atslābinājās un zaudēja par 3 punktiem , bet ar to bija pilnīgi pietiekami, lai summā svinētu pārliecinošu uzvaru, un tādējādi iegūstot trešo vietu.

Komandā šogad spēlēja un bronza medaļas ieguva:
M.Jansons, R.Purgailis, M.Grīnmanis, K.Dārgais, I.Balodis, I.Ķimenītis, G.Strautmanis, U.Vrubļevskis, G.Peško, M.Lasis,J.Lasis, T.Freimanis, E.Josts,L.Štekels,J.Kiršholcs.

Bet tas nebija vienīgais Jumpraviešu sasniegums.
Šī gada čempionātā mūsējie ieguva nedalītu skatītāju un rīkotāju sajūsmu ar savu pozitīvismu spēlēs un jautrajām izdarībām, kas aicināja skatītājos ierasties uz ikvienu maču. Mūsējie bija parūpējušies par dažādiem pārsteigumiem: Ziemassvētkos bija atnācis Ziemassvētku vecītis, Lieldienās mūsējie bija parūpējuisies par lieldienu zaķi, abus tēlus uzņēmas komandas spēlētājs Jānis Lasis. Jumpravas komandai bija arī pašiem savs oficiants, kas apkalpoja ar dzērieniem, šo lomu uzņēmās Matīss Auziņš. Par šo pozitīvo attieksmi, mūsējie sezonas noslēguma apbalvošanā saņēma līgas vadības specbalvu- visai komandai apmeklējumu uz peintbolu.

Lieliskā un pozitīvo emociju pilnā sezona mūsējiem noslēdzās daudz veiksmīgāk nekā tika cerēts un tas dod pozitīvu skatu uz nākamajām sezonām. Iespējams šī mūsējo lieliskā spēle ļaus piesaistīt kādu atbalstītāju uz nākamajām sezonām.

Protams paldies Lielvārdes novada domei par piešķirtajiem līdzekļiem sezonas dalības maksai un Viktora Noslēpumam par segto dalības maksu play-off izcīņā.

Informāciju sagatavoja Kristaps Dārgais.

Iesaki citiem: