Press "Enter" to skip to content

Par Lielvārdes novada Cāli 2010 kļūst Zane Zaļkalniņa

Pirmo reizi Lielvārdes novada mazo vokālistu konkurss «Lielvārdes novada cālis 2010» norisinājās Jumpravas kultūras namā. Esam ļoti priecīgi, ka konkurss pulcēja tik daudzus dziedāt gribētājus un skatītājus no Jumpravas, Lielvārdes un Lēdmanes. Tajā šogad piedalījās 14 mazie «cālēni», kuru pozitīvisms un patiesums uz skatuves neatstāja vienaldzīgu nevienu apmeklētāju.

Konkursam jaunie mākslinieki bija gatavojušies ļoti nopietni un ar lielu atbildības sajūtu, katrs izpildīja divas dziesmiņas. Par brīnišķīgajiem vokālajiem sniegumiem liels paldies pedagogiem, kas mazos konkursam sagatavoja, paldies par pacietību un uzmundrinājumu vokālajiem pedagogiem un koncertmeistariem Baibai Kleperei, Antonijam Kleperim, Inesei Neretai, Inesei Mednei, Jutai Isatei un Rutai Rudzītei.

Konkursa žūrija bija ļoti atraktīva, bet reizē arī nopietna un profesionāla. Tās sastāvā – dziedātāja, vokālās grupas «Framest» soliste Annija Putniņa, kas atgādināja skaisto un spilgto pavasara sauli, elegantais un radošais Raimonds Graudiņš, kurš pats ir liels dziedātājs un arī vīru vokālas grupas «Magnēts» vadītājs, bet no pamatdarba brīvajā laikā pilda Lielvārdes novada domes priekšsēdētāja vietnieka pienākumus, kā arī vīru kora «Gaudeamus» diriģents, pedantiskais un ļoti prasīgais Ventspils kamerkora kormeistars, senās mūzikas ansambļa «Concerto Concitato» dziedātājs jeb vienkārši Rūdolfs Bērtiņš. Pēc konkursantu uzstāšanās, kamēr žūrija apspriedās, konkursa skatītājus priecēja muzikālie viesi – bērnu un jauniešu vokālā popgrupa «Knīpas un knauķi», kā arī dziedātāja Annija Putniņa.

Pie tituliem tika arī visi pārējie konkursa dalībnieki: Adele Krūzmane (3 gadi) – Sirsnīgākais Cālis, Linda Roste (3) – Romantiskākais Cālis, Elizabete Pilmane (3) – Kolorītākais Cālis, Alise Kirsanova (3,5 g) – Piemīlīgākais Cālis, Monta Mūrniece (3 g) – Kautrīgākais Cālis, Paula Lorēna Lablaika (3 g) – Nopietnākais Cālis, Līva Ramma (4 g) – Neparastākais Cālis, Madara Raubiška (4 g) – Jautrākais Cālis, Elīza Muzika (4 g) – Izteiksmīgākais Cālis, Diāna Prikule (5 g) – Atraktīvākais Cālis, Rūta Gicēviča (5 g) – Smaidīgākais Cālis, Simona Cīrule (5 g) – Skatuviskākais Cālis, Laura Tabure (5 g) – Koķetākais Cālis.

Šo pasākumu atbalstīja ļoti daudzi cilvēki – gan Lielvārdes novada dome, gan Jumpravas pagasta pārvalde, īpašs paldies tās vadītājai Līgai Zariņai. Malā nepalika arī mūsu novada uzņēmēji. Īpašs paldies Mārim Mālmeisteram, jo viņa uzņēmuma «Māris & CO» pārstāvis bija ieradies, lai pasniegtu simpātiju balvu – lielu Cāļa torti, kuru saņēma Elīza Muzika. Otrs uzņēmums, kurš pasākumu atbalstīja ne tikai ar kārtīgu cienastu tā dalībniekiem, bet arī ar savu simpātiju balvu (kafejnīcas – picērijas apmeklējumu visai ģimenei) bija SIA «Veina Plus» – īpašs paldies tā vadītājai Santai Ločmelei. SIA «Veina plus» simpātiju balvu saņēma Adele Krūzmane un Laura Tabure.

Sandra Kaktiņa

Iesaki citiem: