Marta kalendārs Jumpravas vidusskolā

Pirmais pavasara mēnesis aizvadīts. Tas bijis gana interesants un veiksmīgs visam skolas kolektīvam. Aizejot brīvdienās, skolēni saņēma sekmju starpizvērtējumu. Ikvienam  tā ir  iespēja pārdomāt, kas vēl darāms, lai mācību gadu varētu beigt sekmīgi.

Veiksmīgi bijuši mūsu skolēnu starti mācību olimpiādēs. Apsveicam 12.klases skolnieku Edgaru Zadiņu ar izcīnīto 3.vietu valsts vēstures olimpiādē! Vēstures skolotāja Ina Mārcēna apbalvota ar Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstu. Mēs priecājamies par šo skolnieka un skolotājas veiksmīgo sadarbību un panākumu.

Savā pirmajā starpnovadu mācību olimpiādē piedalījās 4.klases skolēni Ulrihs Aldersons un Anna Krista Beķere. Ulrihs ieguva 1.vietu matemātikā.  Vizuālās mākslas olimpiādē Madlienā piedalījās Kristīne Vilciņa, 6.kl., Zanda Ostrovska, 7.kl., Līva Kozlovska, 10.kl.. Kristīnes un Līvas darbi novērtēti ar Atzinības rakstu.

Spraigas un aizraujošas sacensības aizvadījuši mūsu sportisti. Jauniešu volejbola komanda- Mikus Kovalevskis, Mārcis Ziemelis, Elvijs Bērziņš, Lauris Krūmiņš, Emīls Josts, Toms Freimanis, Edijs Veidemanis-  izcīnīja uzvaru pār Ogres 1.vidusskolas komandu “Lāses kausa”sacensībās volejbolā. Apsveicam un vēlam veiksmi kausa finālā Rīgā! Sporta sacensībās veiksmīgi startējuši arī 4.- 5.klases zēni un meitenes. Izcīnīta 1. un 2. vieta tautas bumbā un stafetēs “Drošie un veiklie”. Komandā: Līga Cīrule, Anete Skudra,  Baiba Kluce, Elīza  Sveščenoka, Zīle Ašmane, Ulrihs Aldersons, Dēvids Gavrilovs, Raivis Veide-Šķesters, Rihards Krūmiņš, Ādams Larionovs, Rolands Sņetkovs.

Skolēnu Dziesmu un deju svētkiem gatavojas  vidusskolas meiteņu un 5.-9.klašu koris. Aizvadīti divi kopmēģinājumi, koris dziedāja koncertā Jumpravas speciālajā internātpamatskolā un pašdarbnieku vakarā mūsu kultūras namā. Pašiem koristiem prieks par draudzības koncertu Ogres 1.vidusskolā.

Savukārt sākumskolas un 5.klases audzēkņi mūs iepriecināja šūpuļdziesmu koncertā. Mazie dziedātāji kopā ar skolotāju Ritu Krauci bija sagatavojuši aiju-dziesmas, ko viņiem dziedājušas māmiņas vai vecmāmiņas. 19.martā skolā norisinājās izteiksmīgas runas konkurss „Valodiņa 2010”.  Viskuplāk tajā bija pārstāvēta 1.klase. Pateicību saņēma katrs dalībnieks, bet godalgotas vieta ieguva Liene Larionova, 2.kl., Elīzabeta Krēģere, 7.kl., Iluta Vītoliņa, 1.kl., Anete Skudra, 4.kl., Anna Karīna Briņece, 7.kl., Anna Krista Beķere, 4.kl., Elīza Sveščenoka, 5.kl. .

Mēneša centrālais notikums, protams, bija Žetonu vakars. Tas vienmēr skolā pulcē daudz  jumpraviešu. 12.klases abiturienti mūs iepriecināja ar R.Blaumaņa joku lugas „No saldenās pudeles”iestudējumu. Pats Blaumanis esot teicis, ka viņa lugās galvenais esot „parastu cilvēku domas, jūtas un darbošanās neparastos apstākļos”.  Mēs arī varējām novērtēt  un ieraudzīt savus divpadsmitos neparastos apstākļos. Ar dzirkstošu prieku viņi spēlēja un dzīvoja uz skatuves, iejūtoties Blaumaņa tēlu pasaulē. Kādreiz šo izrādi spēlējuši Jumpravas kultūras nama drāmas kolektīva dalībnieki., kas šajā vakarā bija skatītāju vidū. Viņi uzslavēja ikvienu jauno aktieri, bet īpaši  uzteica Ievu Lavīzes lomā. „Veselu klēpi dzeltena prieka” skolotājiem, vecākiem, radiem un draugiem dāvināja mūsu abiturienti. Bet 13.klases (tā mēs saucam pagājuša gada absolventus) pūpolpēriens  atgādināja, ka eksāmeni nav aiz kalniem.

Tā sācies pavasara cēliens mūsu skolā. Lai visiem priecīgas Lieldienas, kas Jumpravas vidusskolā tiks svinētas 3.Lieldienās!

Direktora vietniece G.Jansone

Iesaki citiem:


Apskatīts: 3127x | 1.04.2010. | Izglītība


Pievienot komentāru