Internets Jumpravas pagastā

No 2010.gada 1.janvāra Modra Cābes interneta pieslēguma piedāvājumi Jumpravas pagastā ir pieejami arī Dzelmēs. Mēneša laikā savu interesi par šī pieslēguma testēšanu izteica 12 Dzelmju iedzīvotāji. Ar šo piedāvājumu cenšos radīt veselīgu konkurenci un elastīgu pieeju pakalpojuma izmantošanai visā Jumpravas pagastā. Pagaidām vēl ir mājas, līdz kurām interneta signāls nesniedzas, bet savu iespēju robežās cenšos, lai pakalpojums kļūtu pieejams visiem interesentiem. Atšķirīgas ir ierīkošanas izmaksas, tādēļ kādam var nākties nedaudz pagaidīt. Klientiem tiek piedāvātas ne tikai atšķirīga ātruma interneta iespējas, bet arī interneta lietošanas pārtraukšana pēc vajadzības uz laiku, bezvadu apraide gan mājas iekšienē, gan pagalmā u.c.

28. janvārī Dzelmēs bija nosacīts aparatūras tests – jau ierasta lieta – nebija elektrības. Visa centrālā aparatūra šo testu veiksmīgi pārdzīvoja. Ko darīt klientiem? Atceramies, kā mūsu vecāki skatījās TV pirms 30 – 40 gadiem. Pie katra TV bija klāt pieslēgts elektrības stabilizators! Tagad vecā, nestabilā lampu tehnika nomainīta pret stabilāku, bet šāda elektrības raustīšanās, kāda ir Jumpravas pagastā, nepatīk arī šai tehnikai! Ir risinājums – „BACK-UPS”.

Lietojot šādu ierīci, jūsu datortehnika un interneta signāls darbosies pat tad, ja uz īsu brīdi elektrības nebūs. Atkarībā no BACK-UPS jaudas šis pārtraukums var būt pat līdz vairākām stundām. Šeit gan jāatvainojas, jo šobrīd interneta aparatūrai vēl nav uzstādītas tik ļoti jaudīgas BACK-UPS ierīces. Pašreizējām ierīcēm vajadzētu strādāt apmēram 15 minūtes.

Tālāk nedaudz par izcenojumiem. Latvijas un starptautiskais bezvadu interneta datu plūsmas ātrums (Kbit/s) ir līdzvērtīgs.
Maksājot 8.50Ls/mēn., saņem līdz 1.5 Mbps,
maksājot 13.50Ls/mēn., saņem līdz 3.0 Mbps;
maksājot 18.00 Ls/mēn., saņem līdz 4.5 Mbps.

Augstākā prioritāte tiek dota web lapu pārlūkošanai, zemākā – augšuplādei.

Ar pieslēguma aparatūru pie klienta saprotam – naudas izteiksmē 60.00Ls. Šo summu var maksāt visu uzreiz vai arī pa daļām – klāt pie ikmēneša abonēšanas maksām.

Informācija pa mob. tālruni 29165651
Modris Cābe

Iesaki citiem:


Apskatīts: 5678x | 1.02.2010. | Reklāmraksti

18 komentāri

 1. Kristīne saka:

  Interneta un lejuplādes ātrums ir ļoti labs. Kā arī meistars Modris Cābe ir atsaucīgs un atbild uz visiem neskaidrajiem jautājumiem. Esmu apmierināta! Iesaku visiem, kam ir vēlme Dzelmēs redzēt, kas notiek pasaulē! 🙂

 2. BMS saka:

  Ceru, ka šim kungam ir firma un tai ir SPRK licence, savādāk viss šis ir risks klientiem. Viens zvans uz SPRK un Cābe var gatavot maku :).

 3. modris saka:

  Atsauce uz BMS jautājumu

  “Šim kungam” ir SPRK elektronisko sakaru komersanta vispārējās atļaujas reģistrēšanas apliecība Nr. S00006

  Ka tas tā tiešām ir, var aplūkot SPRK mājaslapā:
  http://sprk.gov.lv/index.php?id=3499&sadala=301

  Mani tik brīžiem izbrīna – cik daudz gan latviešu cilvēkos ir negācijas, nenovīdības, aizdomas, šaubas, utt.

 4. BMS saka:

  :). Ok, visu cieņu! Par to izbrīnu – atvaino, bet patērētājam ir tiesības zināt, kas sniedz pakalpojumu un kāds ir šī komersanta statuss, lai nākotnē nerastos problēmas. Bizness ir bizness 🙂

 5. Kaibis saka:

  Esmu viens no pirmajiem Modra klientiem, un ar kvalitaati esmu apmierinaats….

 6. Gatis saka:

  Vai nav tā kā par dārgu?

 7. Janis saka:

  Gati, kādā ziņā pa dārgu? Iepriekš lietoju Bites mobīlo internetu, sanāca dārgāk, ātrums kliboja. Manuprāt, vietām Jumpravas pagastā pārliecinoš līderis!

 8. Gatis saka:

  Lattelecom sanāk lētāk. Un ātrumi nesalīdzināmi.

 9. Janis saka:

  Gatis, tu laikam neticēsi, bet ir daudz vietas, kur lattelecom internets Jumpravas pagastā nesniedzas. 🙂

 10. SiSiDra saka:

  Puiši runā par to, ka nesniedzas lattelecoma signāls, tad nu lūk, esmu Dzelmju nomales iedzīvotāja, maksāju par vienīgo pieejamo man internetu no triatel veselus 25-64 Ls mēnesī, turieties pie beņķiem, lejuplāde ierobežota 60Ls atdodu kad sasniedzu ap 10Gb lejuplādes apjomu, tā ir apmēram viena laba, divas švakākas filmas. Jumprava ar Cābes internetu vēl ir īsta Lejputrija. Ceru, ka Cābes internets jau drīz klauvēs arī pie manām namdurvīm!

 11. upmale saka:

  man ir triatel pieslēgums ,esmu apmierināta…un 19 lati mēnesi..

 12. Eva saka:

  Ko Jūs te visi ņematies???? Laikam jau skauž ,ka kādam cilvēkam pietiek enerģijas kaut ko jaunu uzsākt… Par M.Cābes internetu varu pateikt visu to labāko lietoju jau 2 gadus un, ja kādreiz atgadās kāda problēmiņa tā nekavējoties tiek atrisināta.Visu cieņu Modri un tā tik turpiniet tālāk!!! Lai tie skauģi ne tikai raksta visādas riebeklības, bet vienreiz pamēģina kaut ko paši izdarīt. 🙂

 13. Modris saka:

  Paldies!

  Tieši šī diskusija bija mans mērķis! Un, jo plašāk tā izvērtīsies, jo labāk es redzēšu tālāk ejamo ceļu. Man prieks par pozitīvismu, kurš vēl daudzos nav izzudis!

  Lai mums izdodas!

 14. Riksis saka:

  Kas attiecas uz TRIATEL- neslinkojat, aizbraucat uz ofisu parunāties. Viņiem ir arī speciālie tarifu plānii, kuri netiek īpaši reklamēti. Es lietoju SPECIAL 15 , kur par 15Ls ietilpst 15GB mēnesī.

 15. Dagnis saka:

  Dargi un leeni maksaju 25Ls menesi,laadeeju cik gribu un atrums 50 Mbps….luk tas ir normali http://www.virginmedia.com

 16. Dagnis saka:

  Ar naakamo gadu saks darboties ari baltijas valstis,izkonkures visus,kaa jau to ir izdarijis lielaakajaa eiropas daljaa

 17. Taisnība saka:

  Ja nav internets,tad nav,Modris Cābe baigais afērists un zaglis


Pievienot komentāru