Press "Enter" to skip to content

Internets Jumpravas pagastā

No 2010.gada 1.janvāra Modra Cābes interneta pieslēguma piedāvājumi Jumpravas pagastā ir pieejami arī Dzelmēs. Mēneša laikā savu interesi par šī pieslēguma testēšanu izteica 12 Dzelmju iedzīvotāji. Ar šo piedāvājumu cenšos radīt veselīgu konkurenci un elastīgu pieeju pakalpojuma izmantošanai visā Jumpravas pagastā. Pagaidām vēl ir mājas, līdz kurām interneta signāls nesniedzas, bet savu iespēju robežās cenšos, lai pakalpojums kļūtu pieejams visiem interesentiem. Atšķirīgas ir ierīkošanas izmaksas, tādēļ kādam var nākties nedaudz pagaidīt. Klientiem tiek piedāvātas ne tikai atšķirīga ātruma interneta iespējas, bet arī interneta lietošanas pārtraukšana pēc vajadzības uz laiku, bezvadu apraide gan mājas iekšienē, gan pagalmā u.c.

28. janvārī Dzelmēs bija nosacīts aparatūras tests – jau ierasta lieta – nebija elektrības. Visa centrālā aparatūra šo testu veiksmīgi pārdzīvoja. Ko darīt klientiem? Atceramies, kā mūsu vecāki skatījās TV pirms 30 – 40 gadiem. Pie katra TV bija klāt pieslēgts elektrības stabilizators! Tagad vecā, nestabilā lampu tehnika nomainīta pret stabilāku, bet šāda elektrības raustīšanās, kāda ir Jumpravas pagastā, nepatīk arī šai tehnikai! Ir risinājums – „BACK-UPS”.

Lietojot šādu ierīci, jūsu datortehnika un interneta signāls darbosies pat tad, ja uz īsu brīdi elektrības nebūs. Atkarībā no BACK-UPS jaudas šis pārtraukums var būt pat līdz vairākām stundām. Šeit gan jāatvainojas, jo šobrīd interneta aparatūrai vēl nav uzstādītas tik ļoti jaudīgas BACK-UPS ierīces. Pašreizējām ierīcēm vajadzētu strādāt apmēram 15 minūtes.

Tālāk nedaudz par izcenojumiem. Latvijas un starptautiskais bezvadu interneta datu plūsmas ātrums (Kbit/s) ir līdzvērtīgs.
Maksājot 8.50Ls/mēn., saņem līdz 1.5 Mbps,
maksājot 13.50Ls/mēn., saņem līdz 3.0 Mbps;
maksājot 18.00 Ls/mēn., saņem līdz 4.5 Mbps.

Augstākā prioritāte tiek dota web lapu pārlūkošanai, zemākā – augšuplādei.

Ar pieslēguma aparatūru pie klienta saprotam – naudas izteiksmē 60.00Ls. Šo summu var maksāt visu uzreiz vai arī pa daļām – klāt pie ikmēneša abonēšanas maksām.

Informācija pa mob. tālruni 29165651
Modris Cābe

Iesaki citiem: