Press "Enter" to skip to content

Oveselības lekcija/nodarbība “Sievietes veselība”

2.februārī plkst.15.00 Jumpravas kultūras namā Oveselība organizēta nodarbība “SIEVIETES VESELĪBA”.

Aicinām mainīt/uzlabot savus ikdienas ieradumus, smeļoties iedvesmu Sievietes veselības nodarbībā.

KRŪŠU VESELĪBA UN PAŠPĀRBAUDE!

Krūts vēzis ir visbiežāk diagnosticētais ļaundabīgais audzējs sievietēm pasaulē. Lai no tā izvairītos vai diagnosticētu to laikus, būtiska nozīme ir rūpēties par krūšu veselību ikdienā un tās pašai regulāri pārbaudīt, lai slimību konstatētu jau agrīnā stadijā.

Oveselība nodarbību organizē, īstenojot ESF projektu “Pasākumi veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ogres novada iedzīvotājiem” (Nr.9.2.4.2/16/I/031).

TOP 5 VITAMĪNI SIEVIETES VESELĪBAI UN SKAISTUMAM!

Vitamīni – imunitātei, enerģijas ražošanai, ādas, nagu, matu skaistumam, kā arī efektīvs līdzeklis novecošanas pazīmju mazināšanai! TOP 5 vitamīni sieviešu veselības veicināšanā – atpazīsti deficītu, bagātini uzturu – superfood tavā ikdienas uzturā!

Oveselība nodarbību organizē, īstenojot ESF projektu “Pasākumi veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ogres novada iedzīvotājiem” (Nr.9.2.4.2/16/I/031) nodarbības “Dabīgu vitamīnu avoti slimību profilaksei” ietvaros.

Dalībnieku skaits ierobežots!

Pieteikšanās līdz 1.februārim plkst.15.00, rakstot uz e-pastu knjumprava@ogresnovads.lv vai zvanot pa tālruni +371 25450061.

Iesaki citiem: