Press "Enter" to skip to content

Jumpravas kultūras nams aicina uz stand-up komēdiju „Latviešu komiķis”

Svētdien, 20. februārī, plkst. 16.00 stand- up komiķis Maksims Trivaškevičs Jumpravas kultūras nama apmeklētājus iepriecinās ar soloprogrammu “Latviešu komiķis”, kura 2019. gada novembrī piedzīvoja pirmizrādi, un tās ietvaros autors stundas garumā stāstīs savus jaunākos, labākos jokus. 

Maksims Trivaškevičs ir komiķis ar īpatnēju un oriģinālu humora pasniegšanas veidu, kura dēļ skatītāji nereti smejas līdz asarām, bet viņa iepriekšējā izrāde „Humors pa latviski” nodrošināja kārtīgu smieklu un no tā izrietošu C vitamīna devu vairāk nekā desmit tūkstošiem skatītāju.

Darba laikā Maksims vada humoršoviņu „Stīvais Nemelo”. Paspējis paviesoties Jāņa Skuteļa „Pusnakts šovā”, ar savu humoru izpelnīties Latvijas specdienestu uzmanību un ar regulārām uzstāšanās reizēm priecējot latviski runājošos gan dzimtenē, gan arī ārzemēs, Maksims beidzot viesosies Jumpravā.  

Autors un izpildītājs: Maksims Trivaškevičs

Ieteicamais vecuma ierobežojums: 12+

Biļetes cena: 3 EUR
Biļetes varēs iegādāties Jumpravas kultūras namā 30 min. pirms pasākuma sākuma.

Saskaņā ar valstī spēkā esošajiem noteikumiem, pasākumu varēs apmeklēt:
– pieaugušie, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu (izdrukāts vai digitāls) un personu apliecinošu dokumentu (pase, eID),
– bērni līdz 12 gadu vecumam bez Covid-19 testa,
– bērni, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu – uzrādot Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikātu, vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros.

– Apmeklētājiem jālieto medicīniskā sejas maska vai respirators bez vārsta ar drošības pakāpi FFP2 – FFP3 vai KN95, izņemot bērnus līdz 7 gadu vecumam
– Bērni vecumā no 7 līdz 12 gadiem var lietot nemedicīnisku (auduma) sejas masku

Atgādinām, ka apmeklējot pasākumu jāievēro visi valstī aktuālie epidemioloģiskie noteikumi!

Iesaki citiem: