Press "Enter" to skip to content

Romantiskā komēdija “Tabu”

18. decembrī plkst. 18.00 Jumpravas kultūras namā būs skatāms Andreja Ēķa jaunākais kinodarbs – romantiskā komēdija “Tabu”.

Tas, par ko nerunājam. Tā ir romantiska komēdija par pieciem mīlošiem pāriem, kuri meklē jaunas emocijas, lai padarītu savu kopā būšanu vēl saskanīgāku un krāšņāku. Viņiem viss ir kārtībā- gan mīlestība, gan uzticība, gan cieņa, un ir kāda vēlme par ko skaļi nemēdz runāt.

Režisors: Andrejs Ēķis
Lomās: Lomās: Zane Daudziņa, Kaspars Gods, Mirdza Martinsone, Pēteris Graudiņš, Klinta Reinholde, Jurijs Djakonovs, Zane Aļļēna, Uldis Anže, Daiga Gaismiņa, Ģirts Krūmiņš.
Filmas ilgums: 1 st. 36 min.

Līdz 16 g.v. – neiesakām!

BIĻETES CENA: 3 EUR
Biļetes varēs iegādāties Jumpravas kultūras namā 30 min. pirms filmas sākuma.

Ieeja uz filmu, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu (izdrukāts vai digitāls) un personu apliecinošu dokumentu (pase, eID).
(Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bez Covid-19 testa; bērniem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu, ieeja uzrādot Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikātu, vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros.)

Atgādinām, ka apmeklējot pasākumu jāievēro visi valstī aktuālie epidemioloģiskie noteikumi!

Filmas reklāmas rullītis:

Filmas afiša:

Iesaki citiem: