Press "Enter" to skip to content

Notiks mācītāja Valda Baltruka piemiņas koncerts

28. novembrī plkst. 17.00 Jumpravas Sv. Jāņa evaņģēliski luteriskajā baznīcā Dzelmēs izskanēs koncerts, godinot mācītāja Valda Baltruka piemiņu.

Koncertā senās mūzikas ansamblis Ars Antiqua Riga mākslinieciskā vadītāja Pētera Vaickovska vadībā atskaņos dažādu laiku angļu komponistu mūziku, tai skaitā Henrija Persela Izvadīšanas mūziku. Intermēdijās runās mācītājs Ivo Pavlovičs.

Valdis Baltruks bija Jumpravas, Aizkraukles un Kokneses luterāņu draudžu mācītājs, cietuma kapelāns un Luterāņu baznīcas cietuma kalpošanas apvienības valdes priekšsēdētājs, kā arī mīļš un cienīts ģimenes draugs daudziem desmitiem cilvēku.

Ierodoties uz koncertu, jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts (izdrukāts vai digitāls) un personu apliecinošs dokuments (pase, eID). Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi. Vietu skaits baznīcā ir ierobežots.

Koncerta tiešraide būs skatāma arī Jumpravas kultūras nama Facebook lapā: www.facebook.com/jumpravakultura

Saskaņā ar valstī spēkā esošajiem noteikumiem, koncertu varēs apmeklēt:
– pieaugušie ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu,
– bērni līdz 12 gadu vecumam bez Covid-19 testa,
– bērni, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu – uzrādot Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikātu, vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros.

Apmeklētājiem jālieto mutes un deguna aizsegs, izņemot bērnus līdz 7 gadu vecumam.
Atgādinām, ka apmeklējot pasākumu jāievēro visi valstī aktuālie epidemioloģiskie noteikumi!

Iesaki citiem: