Press "Enter" to skip to content

Animācijas filma “Sapņu meistari”

9. oktobrī plkst. 11.00 Jumpravas kultūras namā animācijas filma visai ģimenei “Sapņu meistari”.

Minnas rāmā un vienkāršā dzīve sagriežas kājām gaisā, kad viņa iegūst… it kā māsu. Vispirms Minna ļoti priecājas, tomēr drīz vien izrādās, ka Dženija nepavisam nav tāda māsa, par kādu meitene ir sapņojusi un kādu gribējusi.
Kādu nakti notiek kaut kas brīnumains: Minna nokļūst kādā slepenā vietā, kur tiek radīti… sapņi! Turklāt, uzzinot, ka iespējams ne tikai radīt konkrētu sapni konkrētam cilvēkam, bet arī sapņos likt cilvēkam mainīties, Minnai prātā iešaujas doma izmantot šo iespēju attiecībā uz Dženiju. Tomēr iejaukšanās citu sapņos nepaliek bez sekām un, Minnai pārlieku aizraujoties ar sapņu pārveidi, Dženija vairs nespēj pamosties. Tāpēc meitenei vēlreiz jādodas uz sapņu pasauli, lai sastaptos ar sevis izveidotajiem sapņiem un glābtu Dženiju un viņas jauno ģimeni.

Režisors: Kim Hagen Jensen
Scenārija autori: Kim Hagen Jensen, Søren Grinderslev Hansen

Filmas ilgums: 1 st. 21 min.

Filma ir ierunāta latviešu valodā.

BIĻETES CENA: 2 EUR
Biļetes varēs iegādāties Jumpravas kultūras namā 30 min. pirms filmas sākuma.

IEEJA uz filmu ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu vai negatīvu Covid-19 testu, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Bērniem līdz 12 gadu vecumam – ieeja bez ierobežojumiem.
Atrodoties pasākuma norises telpās, sejas masku nēsāšana būs OBLIGĀTA!

Filmas reklāmas rullītis:

Filmas afiša:

Iesaki citiem: