Press "Enter" to skip to content

Dokumentāla filma “No Ghetto uz olimpiādi”

28. martā plkst. 18.00 Jumpravas kultūras namā dokumentāla filma “No Ghetto uz olimpiādi”.

Viena no vērienīgākajām ielu basketbola kustībām pasaulē “Ghetto Basket” desmit gadu laikā ir izaudzinājusi jaunu spēlētāju paaudzi, kura ir ceļā uz 2020. gada Olimpiskajām spēlēm Tokijā. Turklāt mērķis ir ne tikai dalība Olimpiskajās spēlēs, bet arī cīņa par medaļām!

Šobrīd 3. spēcīgākā 3×3 basketbola komanda pasaulē, “Rīga Ghetto Basket”, ko 2017. gadā izveidoja komandas menedžeris Jānis Āre un “Ghetto Basket” līderis Raimonds Elbakjans, ir izcīnījusi 2017. gada Eiropas čempionu titulu, 2018. gadā ieguvusi sudraba medaļu Eiropas čempionātā, kā arī regulāri FIBA pasaules kausu tūrēs spēlē finālos, liekot nervozēt visām spēcīgākajām pasaules komandām.

“Rīga Ghetto Basket” kodols: Agnis Čavars, Nauris Miezis, Kārlis Pauls Lasmanis un Edgars Krūmiņš šodien ir 3×3 basketbola zvaigznes pasaules mērogā, par spīti tam, ka pirms pāris gadiem katrs no viņiem tika norakstīts kā nederīgs. “Viņi ir atgriezušies no mirušajiem” saka R. Elbakjans.

Šī gada “Ghetto Games” filma stāsta par pārdzīvojumiem, pārbaudījumiem, komandas saliedētību un ielu rūdījumu desmit gadu laikā, kas radījis platformu jaunai un daudzsološai Olimpisko sportistu paaudzei.  

Režisors: Edgars Gertners

Filmas ilgums: 1 st. 12 min.

Ieeja brīva

Filmas treileris:

Filmas afiša:

Iesaki citiem: