Press "Enter" to skip to content

Latvijas Republikas Zemessardzes kora “STARS” koncerts

12. janvārī plkst. 16.00 Jumpravas Sv. Jāņa ev. lut. baznīcā Dzelmēs Latvijas Republikas Zemessardzes kora “Stars” koncerts. Diriģents – Ārijs Šķepasts.

LR Zemessardzes koris “Stars” tika dibināts 2012.gada 5.septembrī, kad diriģenta Ārija Šķepasta, šobrīd vecākā zemessarga, uzrunāti kopā sanāca Latvijas amatierkoru un bijušie profesionālo koru dziedātāji, nedaudz vairāk kā 30 cilvēku sastāvā, un kopā nolēma pamēģināt radīt ko jaunu. Kā diriģents teica vienā no kora ceļa sākumā sniegtajām intervijām: ”Zemessardzes koris ir manas dzīves prieka stars!”, un šo prieku un vieglumu dziedātāji ir centušies saglabāt visu darbības laiku.

LR Zemessardzes kora un orķestra galvenais uzdevums ir Zemessardzes popularizēšana sabiedrībā, savukārt misija – rūpēties par Latvijas tautas garīgo un kultūras labklājību, sniedzot klausītājiem mākslinieciski augstvērtīgus, radošiem izaicinājumiem bagātus un iedvesmojošus koncertus.

Tieši šobrīd koris ir ceļā uz Daugavpili un koncertā Jumpravas Sv. Jāņa ev. lut. baznīcā koris atskaņos tieši Daugavpils festivāla “Sudraba zvani” dalībniekiem gatavotu svētku programmu.

Uz tikšanos!​

Iesaki citiem: