Press "Enter" to skip to content

ASV Eiropas gaisa spēku orķestra koncerts Jumpravā

Par godu mūsu valsts simtgadei, Latvijā viesosies Amerikas Savienoto Valstu Eiropas gaisa spēku orķestris (USAFE Band), kas 18. novembrī piedalīsies Nacionālo bruņoto spēku parādē Rīgā, bet 19.novembrī plkst. 16.00 sniegs koncertu Jumpravas kultūras namā.

Amerikas Savienoto Valstu Eiropas gaisa spēku orķestris jau 75 gadus uzrunā Amerikas sabiedrotos caur mūzikas valodu un kalpo par kultūras vēstniekiem Eiropā un Āfrikā vairāk kā 400 misijās gadā. Kopš Otrā Pasaules kara līdz šai dienai orķestris turpina nodrošināt mūziku militārajām funkcijām, militārā personāla izklaidēšanai, ASV draudzīgu attiecību nostiprināšanai ar Eiropu, kā arī veicinot starptautiskās attiecības karaļu, karalieņu, prezidentu un militāro vadītāju starpā visā Eiropā un Tuvajos Austrumos. Ik desmitgade ir radījusi jaunu pieredzi un izaicinājumus, jo orķestris turpina paplašināt robežas, vienojot tautas caur mūziku.

Amerikas Savienoto Valstu Eiropas gaisa spēku orķestra koncertu Jumpravā organizē Amerikas Savienoto Valstu vēstniecība Latvijā un LdNKC Jumpravas kultūras nams.

Ieeja koncertā brīva.

Iesaki citiem: