Press "Enter" to skip to content

Mosties! Vēlās brokastis

1. septembrī plkst. 11.00 Jumpravas kultūras nama pagalmā norisināsies skaņu, garšu un sajūtu pikniks “Mosties! Vēlās brokastis”.

Jau trešo reizi šogad pulcēsimies vēlajās brokastīs, lai kopīgi atpūstos un izbaudītu skaistu sestdienas rītu. Ņem līdzi brokastis un nāc tvert atpūtas mirkļus! Būs iespēja baudīt kafiju, pankūkas un saldējumu.

Jumpravā septembra možumu ieskandinās latviešu postfolka grupa “ImantaDimanta un draugi”!

Grupā “ImantaDimanta un draugi” darbojas 5 jaunieši, no kuriem divi uzauga ārzemju latviešu ģimenēs dažādās pasaules malās – Amerikā un Vācijā, trīs piedzima un uzauga Latvijā.

Grupa par sevi stāsta: “Mums patīk tas, ko mēs darām un gūstam lielu prieku par to, ka ar savu mūziku varam dalīties ar citiem! Latviešu tautasdziesmām veidojam skaistas apdares, tām iedodot jaunu elpu. 2015. gada vasarā, kamēr bijām Amerikā, sāka tapt arī mūsu pašu pirmās radītās dziesmas, gan ar savu tekstu, gan parokoties dainu skapī uzietajām tautasdziesmām, ko veiksmīgi sakombinējot ar mūsu melodiju ir radīti jauni garadarbi. 2017. gada maijā izdevām savu pirmo albumu “Izauga mātei brīnuma meita”. Mēs vēlamies klausītājiem sniegt prieku un lai pie mūsu mūzikas cilvēki labi pavadītu laiku un atpūstos!”

Ieeja brīva

Ievērībai! Pasākumā “Mosties! Vēlās brokastis” tiks fotografēts. Atrodoties pasākumā Jūs apliecinat, ka esat informēts/a un Jums nav iebildumu, ka tiekat iekļauts/a vizuāla materiāla izveidē par pasākumu.

Tiekamies Jumpravā!

Iesaki citiem: